Ідеальний персональний тренер - хто він?

Багато людей, які відвідують тренажерний зал, займаються з персональним тренером, тобто вся тренування проводиться під керівництвом і наглядом фахівця. Що змушує людей брати дорогі тренування у професіоналів?

Если вы желаете быть всегда здоровым, красивым персональный тренинг вам поможет достичь быстрого эффекта за короткое время.

Причин стільки ж, скільки людей, але є і закономірності. Молоді чоловіки хочуть знайти атлетична статура, «обрости» м'язами; жінки зазвичай прагнуть схуднути; люди старшого віку - зміцнити здоров'я, поліпшити самопочуття. Крім того, у кожної людини є свої індивідуальні побажання або слабкі місця, впоратися з якими можна в результаті прицільної роботи з грамотним фахівцем. Наприклад: недостатньо розвинені м'язи спини, широка талія, кривуваті ноги, слабка поперек ...

Вибір персонального тренера - крок відповідальний. Якщо він зроблений необдумано, потім настає розчарування, так як проблеми залишилися, та й гроші витрачені марно. Як застрахуватися від помилок і зробити правильний вибір?

Перше, що треба зробити - відокремити поняття «персональний тренер» і «інструктор тренажерного залу». У кожному залі обов'язково присутній інструктор - один або кілька. Звичайно, до нього завжди можна звернутися за допомогою або за порадою, - це входить у вартість занять. Але розраховувати на його постійну увагу до вас протягом всього вашого тренування ви не має права: в залі ви не один. У той же час, займаючись з персональним тренером, ви будете постійно перебувати під його невсипущим оком.