Чердачные лестницы

Нестандартна архітектура приміщень створює складність в облаштуванні стаціонарних сходових конструкцій. Оптимальним варіантом є складні дерев'яні сходи нового покоління, що дозволяють зберегти вільний доступ до горищним і мансардним приміщенням. Компактність складаний сходи допоможе вам компенсувати обмежену площу. Естетичність конструкції доповнить дизайнерську концепцію інтер'єру і його функціонал.

На этом сайте вы сможете купить прочный чердачный люк с лестницей  чердачный люк с лестницей гарантируем качества,надёжность и низкую цену.

Переваги сучасних складних сходів.

Вироби відомого бренду виготовляються з натуральних екологічно чистих матеріалів. Сходи виконана з міцних порід деревини з яскраво вираженою структурою і приємною фактурою. Елегантна горищні сходи, на перший погляд тендітна і легка, в дійсності, володіє численними перевагами:

Міцністю і надійністю.

Зручністю при монтажі і використанні.

Безпекою при підйомі і спуску.

Простим механізмом відкривання.

Додатковими заходами захисту.

Універсальністю.

Довговічністю.

Доступною ціною.

Сучасна конструкція горищних сходів витримує підвищені навантаження, навіть при активному тривалому використанні. Складається з короба, зовнішньої кришки і декількох секцій зі складним механізмом. Випробувані надійні з'єднання забезпечують міцну фіксацію. Посилені елементи запобігають випадання або довільне відкривання. Зберігається плавність і легкість під час розкладання.

Оптимально розрахований по висоті сходовий марш і додаткові насічки на перекладині, допомагає в навігації по сходах і запобігають ковзанню. Достатня ширина ступенів і стійкість ніжок забезпечують безпеку при підйомах і спусках. Спеціально розроблена кришка люка «невидимка» ідеально підходить під різні типи обробки і, практично не виділяється на загальному тлі стелі. Кришка оснащена спеціальними ущільнювачами, що запобігають проникненню в приміщення зовнішніх повітряних потоків і пилу. Замковий механізм захищає від несанкціонованого проникнення і злому.