Будівництво дерев

Факт залишається фактом: будівництво будинків з дерева сьогодні одне з найбільш затребуваних. Дерево - унікальний будівельний матеріал, мабуть, єдиний, настільки відповідає високому рівню життя: екологічно чистий, міцний, з низькою теплопровідністю і при цьому один з найдоступніших.

Наша русскоязычная  компания BYMONT предлогает комплексные строительные работы Hantverkare за оптимальное время и на выгодных условиях.

Популярність будівництва з дерева зросла ще й через збільшену якість дерев'яного будівельного матеріалу. Багато в чому тут зробила підмога фінська технологія обробки деревини. Той факт, що в Фінляндії, як і в Норвегії, 95% будинків приватного сектора будується з дерева, говорить багато про що. Будівництво дерев'яних будинків за фінською технологією проводиться з колоди або бруса камерної сушки. Такий матеріал практично не дає усадки, що є величезним плюсом. Зруби дерев'яних будинків з дерева природної вологості дають усадку до 20%, звідси значне збільшення часу будівництва (до дев'яти місяців на усадку). Фінська технологія обробки дерева дозволяє робити профілі такої високої якості, що щілин в будинку, побудованому за фінською технологією, просто немає. Такі будинки збираються дуже швидко, так як поставляються на будівельний майданчик уже повним комплектом і встановлюються на фундамент. Поверхня дерева не вимагає додаткової обробки у вигляді шліфування або покриття лаком.

Будівельним дерев'яним матеріалом євростандарту є і клеєний брус. Цей матеріал, мабуть, самий якісний. Клеєний брус зазвичай виготовляється з хвойних порід дерева, в процесі склеювання шарів проходить ряд обробок. Клеєний брус в кілька разів міцніше звичайного дерева і при цьому володіє всіма його природними властивостями: екологічною чистотою (будинки з бруса прекрасно "дихають"), в них ідеальний мікроклімат і прекрасна тепло- і звукоізоляція. З клеєного бруса будуються, як прості будинки, так і класичні котеджі. Домівках з клеєного бруса не страшна корозія, так як брус в процесі виготовлення просочується спеціальними антикорозійними засобами. Існує також і протипожежна обробка. Будинки з бруса подібні фортеці: дуже міцні і не схильні до часу. При всьому цьому, будівництво з бруса проходить дуже швидко, так як зруб не вимагає часу для усадки, а поверхня бруса не вимагає додаткової обробки у вигляді шліфування і т.д. Зовнішній вигляд таких будинків бездоганний: від них виходить не тільки тепле випромінювання дерева, а й чисто естетичне чарівність. Завдяки легкості в монтажі, відсутності деформації (брус відмінно просушений), з бруса можна будувати будинки самої незвичайної конфігурації. Можна бути впевненим, що такий будинок не "поведе" і він витримає найсміливіші випробування. Ну, природно, що всіма фантазіями має керувати фахівець і в тому випадку, якщо вас не влаштував жоден з типових проектів, то замовляти індивідуальний проект слід лише архітектору з хорошим знанням своєї справи. З давніх-давен на Русі будівництво велося з дерева і на користь міцності і довговічності цього будівельного матеріалу говорить той факт, що ми до цих пір приходимо в захват від пам'ятників дерев'яного зодчества. Дерев'яні будинки, на відміну від кам'яних, не накопичують вологу, в них сухо. Взимку в дерев'яному будинку завжди тепло, а влітку прохолодно. Навіть мікроби в дерев'яному будинку не розмножуються. Будинок, побудований з порід хвойного дерева - це справжня здравниця. Повітря всередині такого будинку насичений ефірними маслами. Дереву властиво абсорбувати запахи, тому в дерев'яних будинках такий "легкий дух".