Боді-масаж

Що це таке

Сама назва послуги говорить про те, що в якості «інструмента» для масажу гостя використовується тіло масажистки. Звичайно, в першу чергу дівчина використовується руки, адже для початку необхідно розігріти і розслабити тіло чоловіка. Завдяки різним комбінаціям разминаний, розтирань, вібрацій і погладжувань і майстерності тонких жіночих пальчиків клієнт відчує повний релакс і забуде про все, що залишилося за межами кімнати. А продуманий інтер'єр, невимушена музика, зачаровують аромати і, звичайно, магія голого жіночого тіла перетворять візит в салон в незабутній досвід.

Мы предлагаем приятный Боди массаж вы сможете расслабиться на выгодных условиях.

Інший же частиною процедури є еротичні дотику з боку масажистки до різних, в тому числі і інтимним, зонам чоловіки. Перш за все, мова йде про торкання до тіла пружних сідниць і пишних грудей масажистки. Подібні маніпуляції здатні довести гостя до пікового насолоди. Ні, це не секс, статевий контакт не передбачається. Однак боді-масаж є найкращим компромісом між звичайним масажем і сексом, золотою серединою, яка дарує оздоровлення, розслаблення і вивільнення сексуальної енергії.

переваги

Боді-масаж популярний серед клієнтів в першу чергу тому, що:

дарує максимум задоволення і емоцій;

може виконуватися однією або двома дівчатами;

приносить розслаблення, естетичне задоволення і сексуальну розвантаження;

дозволяє дізнатися багато нових прийомів, які стануть в нагоді для прелюдій в звичайному житті.

До слова, гість може вибрати дівчину (або дівчат), яка буде робити масаж, а також вирішити, чи повинна масажистка використовувати спеціальне масло для тіла, поліпшує ковзання. Радимо не відкладати візит в наш салон, адже чарівні леді знають толк в масажі і зуміють зняти напругу, зробити приємність, омолодити чоловіче тіло і подарувати заряд бадьорості і позитиву!