Автономне електропостачання будинки від сонячних батарей

Більш дешевим і економічним варіантом централізованого електропостачання є автономний варіант отримання електрики.

На этом сайте вы сможете заказать встановлення сонячних електростанцій выполним работу на высоком уровне и за короткое время.

За допомогою даного методу можна генерувати електроенергію і з впровадженням незалежних установок здійснювати подачу до основних джерел живлення. Застосовують автономні джерела електропостачання в самих різних випадках:

якщо немає можливості отримувати живлення від централізованої системи;

коли є постійні несправності або перебої в системі енергопостачання;

коли вартість підключення до централізованої подачі електроенергії занадто висока;

коли використання централізованого енергопостачання є нерентабельним (наприклад, на різних виробництвах, де є енерговитратне обладнання).

Розрізняють декілька видів автономних установок: ветерогенератори, сонячні енергосистеми і гібридні (змішані) установки. Далі мова піде саме про сонячних системах енергопостачання будинку.

Принцип роботи системи сонячного електропостачання будинку

В основу роботи таких систем закладена функція забору електричної енергії, отриманої від сонячних батарей.

Енергія накопичується в акумуляторах, після чого спеціальний механізм перетворює її в змінний струм і подає для різних потреб споживача. ВАЖЛИВО: Від якості інвертора залежить результат перетворення струму.

Для різних площ необхідно використовувати різне устаткування (розрахунок і монтаж обладнання повинен проводитися тільки фахівцями). Автономне електропостачання будинки на сонячних батареях складається з:

Первинного перетворювача сонячної енергії в електричну.

Контролера заряду, який забезпечує формування вихідного напруги.

Електрохімічних акумуляторів, за рахунок яких відбувається накопичення енергії в період її надлишку (акумулятори після накопичення достатнього заряду подають його в систему).

Інвертора, який забезпечує перетворення постійного низьковольтного струму.

Чому вигідно встановлювати автономне сонячне електропостачання в наш час?

Багато проектувальники сучасних будинків зупиняють сьогодні свій вибір саме на електропостачанні за допомогою сонячних батарей. Такі системи досить економічні, так як використовують високоефективне енергозберігаюче обладнання.

ЦІКАВИЙ ФАКТ: Як було підраховано енергетиками, невелика сонячна батарея, площею всього 15 квадратних метрів може виробляти в місяць до 130 кВт електроенергії, чого цілком достатньо для забезпечення електрикою одноповерхового будинку.

У літню пору року на 1 м2 місцевості виробляється близько 5 кВт сонячної енергії за 1 годину. Але тільки 10% від цієї енергії вдається перетворити через сонячні системи енергопостачання будинку.