Алюмінієві радіатори опалення: типи, технічні характеристики та поради щодо вибору.

Чавунні батареї старого зразка вже практично не продаються. Власникам приватних будинків і котеджів, вирішуючи проблеми опалення, необхідно зробити вибір на користь опалювальних приладів із сучасних матеріалів. Практичний варіант для побутового застосування - алюмінієві радіатори. 

У нас вы сможете купить различные Алюминиевые радиаторы по выгодной цене гарантируем качество.

Сфери застосування алюмінієвих радіаторів

Алюмінієві радіатори найбільше підходять для автономних систем опалення в приватних будинках, котеджах. Справа в тому, що водопідготовка в центральних системах опалення, як правило, залишає бажати кращого, а також можливі серйозні гідравлічні удари в моменти пуску системи після профілактичного обслуговування. Саме тому для систем центрального опалення цей варіант фахівці не рекомендують. Якщо, незважаючи на це, ви все-таки вирішили встановити алюмінієвий радіатор в багатоквартирному будинку, вкрай бажано провести тест води в системі опалення на рівень PH. Результат аналізу не повинен перевищувати заявлені виробником параметри (для алюмінієвих радіаторів оптимальний рівень PH від 7,0 до 8,0) 

В якості теплоносія в таких радіаторах може використовуватися як вода, так і незамерзаючі рідини, якість яких необхідно контролювати так само, як якість води. Це можливо в основному в приватних будинках.

У порівнянні зі сталевими і біметалічними, алюмінієві радіатори виграють за співвідношенням легкості, міцності і тепловіддачі. Види радіаторів з алюмінію

Існує три основних види алюмінієвих радіаторів, що розрізняються за технологією виготовлення.

Литі під тиском секційні радіатори, виготовляються за технологією лиття під тиском. Для їх виробництва використовується сплав алюмінію і кремнію EN AB 46100. Європейські виробники використовують сертифікований первинний сплав, який дозволяє гарантовано отримати необхідні характеристики і мінімізувати ризик корозії. Китайські виробники, як правило, використовують або вторинний алюміній, або первинний сплав низької якості, що має пористу структуру і більш крихкий в порівнянні зі звичайним алюмінієм. Це в значній мірі позначається як на міцності характеристика радіатора, так і на його тепловіддачі. На сьогоднішній день литі під тиском алюмінієві радіатори є найбільш затребуваним і поширеним опалювальним приладом на ринку Росії.

Екструзійні секційні радіатори. Секції радіатора видавлюють на екструдері при підвищеному тиску, а потім запресовують або зварюють з литими верхнім і нижнім колекторами. Часто для здешевлення технологічного процесу секції з'єднуються за допомогою композитного клею. Імовірність протікання таких радіаторів вище, ніж у литих. Слід звернути особливу увагу на те, що дуже часто екструзійні радіатори видаються за литі під тиском. Їх можна відрізнити за характерним швах на внутрішніх бокових ребрах радіаторів.