Відпочинок в Мексиці в Липні

iul Довгоочікуване літо, жаркий липень і у вас відпустка. Ви відмінно попрацювали і тепер потрібно також добре відпочити.Вибираємо країну. Ну звичайно ж прекрасна Мексика. А, тим більше, що саме цей місяць подарує вам хвилюючі хвилини полуекстрімального відпочинку.Літо в Мексиці - це вологий сезон. А липень - це самий розпал дощовою епопеї.Ви розчаровані? Не варто. Адже саме в цьому місяці ви зможете спостерігати чудесні метаморфози, які відбуваються в природі Мексики під впливом тропічного клімату.А якщо врахувати, що дощ йде всього якихось - то пару годин, то це вам здасться сущою дрібницею.Після дощу може різко подути сильний вітер, але він затихне також несподівано, як і виник, всього через 15 - 20 хвилин.Температура повітря в липні варіюється від 28 до 30 градусів.

 

Якщо ви ніколи не бачили ураган і не потрапляли в його епіцентр, то саме в Мексиці, і саме в липні ви зможете надолужити згаяне.Адже тут це звичайне, але дуже короткочасне явище. Незабутні враження на весь рік і незабутні історії, якими ви зможете здивувати друзів, вам гарантовані. iul2 Головне, коли у вас виникне бажання зробити тривалу пішу прогулянку по пам'ятках курорту, не забудьте перевірити прогноз погоди, щоб сюрпризи погоди не затьмарили ваша подорож.

 

Мексика - країна, де традиції шанують і з задоволенням демонструють їх туристам.Якщо в липні ви відвідаєте штат Оахака, то ви станете свідком прекраснейшего фестивалю La Guelaguetza.Представники різних регіонів штату здивують вас колоритом національних костюмів, танцювальними і театральними постановками.Ви зможете на власні очі спостерігати роботу ремісників, купити різні сувеніри, виконані їх рукою, та й свою руку до виготовлення заповітних дрібничок ви теж зможете докласти.Традиційна національна музика і пікантна кухня - всім цим поділяться з вами місцеві жителі.Але найцікавішим і видовищним звичайно стане для вас конкурс, під час якого вибирають богиню кукурудзи Центеотль.Все це дійство супроводжується театралізованими постановками, які повідають вам історію про дочку короля сапотеков Принцеса Донахі.

 

Любителям традиційного мексиканського напою текіли сюди потрапити просто необхідно.Адже штат Оахака славиться приготуванням такого різновиду текіли, як мескаль.

 

Багата культурна спадщина, гостинність місцевих жителів, природа, з її чарівним непостійністю, все це зробить ваш відпочинок в Мексиці незабутнім.

Возможно вам понравится

У Мексиці помер один із
У Мексиці помер один із
Канікули в Мексиці 2 сезон (288
Канікули в Мексиці 2 сезон (288
Канікули в Мексиці 2 сезон (294
Канікули в Мексиці 2 сезон (294
Канікули в Мексиці 2 сезон (291
Канікули в Мексиці 2 сезон (291