Мексика Курорти на Карибському Море

Наш Канкун в непогоду Канкун (Cancun) - знаходиться на півострові Юкатан, штат Quintana Roo і є одним з найвідоміших курортів на Карибському морі.Колись Канкун був маленьким рибальським селом і тільки в 70-х роках минулого століття став стрімко розвиватися як морський курорт.Зараз Канкун улюблене місце відпочинку американців. Та й наші туроператори якщо відправляють туристів до Мексики, то в більшості випадків саме в Канкун.

 

Volaris Канкун славиться своєю яскравою бірюзового Карибського моря і belosnežnymi dlinnymi пляжів.Канкун умовні деліктів на дві частини: Канкун Downtown (я місто Канкун, де živut місцевих жителів, і békapery zimovŝiki) і готелів Zona (Готелі зони або Zona Hotelera).

 

Зона готелів проходить уздовж Бульвару Кукулькан і являє собою витягнуту вздовж моря цифру сім, з одного боку якої Карибське море, а з іншого бухта Нічупте (у якій, до речі, водяться крокодили!), Уздовж берегової лінії розташовані готелі, в основному рівня 4 і 5 зірок.Більшість готелів пропонують відпочинок за системою «все включено». В основному готелі в Канкуні це багатоповерхові бетонні будівлі з не дуже великою територією.Кому як, а я такі багатоповерхові готелі на пляжі не люблю. Мой первый коктейль Маргарита в Мексике:) Мені більше до душі не великі бунгало на пляжі як, наприклад, в Тулум або на Самуї або Пангані.

 

Коротка сторона «сімки» менш вітряна, там рідко бувають хвилі, від штормів пляж закриває острів Жінок, що знаходиться в Карибському морі неподалік.Пляжі без хвиль в Канкуні це пляжі з 1 по 10 км, до вигину, який називається Пунта Канкун.

 

Довга сторона «сімки» приваблює туристів довгою пляжної смугою, красивішим пляжем, але море там часто буває не спокійно, в деяких місцях купатися просто небезпечно через підступних підводних течій.Пляжі з хвилями в Канкуні це пляжі з 10 по 20 км.

Возможно вам понравится

Море Жесть на чорному морі
Море Жесть на чорному морі
Море Відпочинок в Криму Курорт
Море Відпочинок в Криму Курорт