Пляжні Курорти Мексики

Канкун Канкун Пляж Карибское

Всі пляжі піщані, громадські, і, як правило, безкоштовні.

 

На пляжах виставляють певного кольору прапори, що відповідають характеру погоди.Якщо купатися в море безпечно, прапор зелений, а якщо небезпечно, то прапор червоний.

 

Акапулько - всесвітньо відомий курорт на тихоокеанському узбережжі Мексики.Зараз вже вважається "чисто мексиканським" курортом. Білосніжні пляжі і бурхливе нічне життя.

 

Канкун - один з найзнаменитіших курортів на узбережжі Мексиканської затоки, розташований на півострові Юкатан (Yucatan).Він побудований на довгій і вузькій 25-кілометровій піщаній косі, яка однією стороною звернена до Карибського моря, а другий - до лагуни, яка утворилася між косою і берегом.Знаменитий нескінченними пляжами з білосніжним піском, кристально чистою морською водою і близькістю до пам'ятників архітектури цивілізації майя.

 

Пуерто-Вальярта - приморське місто-курорт, розташований на березі затоки Бандерас (дуже великої затоки на тихоокеанському узбережжі Мексики).Це затишний колоніальне місто. Уздовж узбережжя багато скель з освіченими водою тунелями.

 

Рів'єра-Майя - молодий курорт в 50 км від Канкуна.Основний контингент - європейці. Рів'єра-Майя добре підходить для відпочинку з дітьми та сімейного відпочинку.Готелі в основному не перевищують висоту пальм, більшість клубних готелів пропонує систему харчування "все включено".Пляжна смуга - білосніжний пісок.

 

Косумель - найбільший острів Мексики (14 км в ширину і 53 км в довжину), розташований в 19 км на схід від півострова Юкатан.Славиться своїм підводним світом і другим у світі за величиною кораловим рифом протяжністю понад 700 км.Піщана смуга пляжу займає всього 3% від усієї території острова, на решті частини знаходиться національний парк.

Возможно вам понравится

Море Жесть на чорному морі
Море Жесть на чорному морі
Море Відпочинок в Криму Курорт
Море Відпочинок в Криму Курорт