Який Курорт в Мексиці Вибрати

Тихого океану

Мексика - країна контрастів, з яскраво вираженим поділом на «бідність» і «багатство».З одного боку Мексика - це пляжі, шикарні готельні комплекси, заходи сонця, водні види спорту.З іншого, таємничі піраміди Теотіуакана, індіанської-колоніальна Оахака, унікальний Ушмаль, а також інші цікаві місця, пов'язані із загадковою і великою цивілізацією майя.
Багато туристів ставляться до Мексиці суперечливо, вірять сформованим стереотипам про те, що там брудно, можна отруїтися і т.д. Насправді, туристична Мексика - це відмінні курорти, де все на вищому рівні, там боятися нічого, але, ні в якому разі, нікому не рекомендується відправлятися в нетуристичний частину країни.
Історія Мексики складалася під впливом ацтеків, сапотеків, Олмека, тотонаков, майя, які залишили після себе величезну кількість таємниць і легенд.Сучасні вчені продовжують битися над загадками історії, вивчають сліди присутності інопланетян.На одній широті з Бермудським трикутником і єгипетськими пірамідами в Мексики існує "Зона мовчання", де не працює техніка, а питання НЛО - найпопулярніша тема розмови.
Мексиканські пристрасті - це не тільки текіла, сомбреро і серіали завдовжки в життя.Мексика чудова країна для відпочинку з найкращими готелями, відмінним сервісом і унікальним культурним спадщиною.Єдиний недолік відпочинку в Мексиці - це її віддаленість від європейської частини світу.Але, повірте, враження та емоції, які ви отримаєте від відвідин цієї країни - компенсують незручності перельоту з пересадками.Мексиці вже більше 3-х тисяч років, вона - мрія більшості досвідчених туристів.

 

Виберіть курорт

 

Основні курорти Мексика  
- Курорти Карибського узбережжя: Канкун і Рів'єра-Майя (Плайя-дель-Кармен і оcтров Косумель)  

Возможно вам понравится