Мексика Туризм Відгуки

Мексика

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди Тулум

Бронювання готелів в Тулум за найвигіднішими цінами  

Тулум від А до Я: рейси, готелі, пам'ятки, ресторани, розваги.Шопінг, магазини, розпродажі. Фото, відео та відгуки про Тулум.

 

Тулум - це дивовижне місце на східному узбережжі півострова Юкатан, яке складається з трьох частин: руїни старого міста майя - головна «фішка» цих місць, індіанський селище Тулум Пуебло і туристсько-розважальна зона, яка розтягнулася вздовж дороги і Карибського моря на кілька кілометрів.Сам містечко маленьке (15 тисяч жителів) і нічим особливо не примітний, якщо не вважати пам'яток старовини.Зате готелі і пляжі тут - одні з найкращих в Мексиці.

 

Як дістатися

 

В Тулум можна доїхати з Канкуна або з Плайя-дель-Кармен.Приблизно кожну годину від вокзалу в Канкуні йде автобус, на ньому ви витратите близько 2 годин (135 км) і 80-100 песо.Можна також доїхати на сільському розвізному фургоні («collectivo» van) за 50 песо.По дорозі автобуси роблять зупинки в археологічних парках.

 

Якщо хочете побачити руїни стародавнього міста, потрібно вийти на першій зупинці в Тулум - на перехресті, звідки починається дорога на руїни довжиною 1, 5 км.Інший варіант - замовити таксі за 40-50 доларів або орендувати машину.З Плайя-дель-Кармен також можна доїхати на автобусі (60 песо) або на колективів (40 песо).

 

Транспорт

 

Для пересування по Тулума можна взяти таксі або орендувати авто, але треба сказати, що містечко такий маленький, що по ньому простіше і цікавіше ходити пішки або взяти напрокат велосипед (80 песо на добу), на них тут їздять майже все - і місцеві, і туристи.

 

Пляжі Тулум

 

пляжі в Тулум otličnye і voobŝe sčitaûtsâ кращими в Мексиці: тропічна природа, прямовисні скелі, невеликий білий пісочок, чистісінька бірюзова вода і дивовижної краси підводний світ, за який, власне, і люблять ці місця дайвери.Тут з'єдналася романтика, екзотика, археологія та сільське життя - відмінний вийшов коктейль!

Возможно вам понравится