Купити Дешево Тур в Мексику

Дешевий тур до Мексики!
       
 

Головна / Курорти / Тури в Мексику

 

Велсі Тур пропонує дешеві тури в Мексику.За невисоку ціну можна купити відпочинок гідного рівня. Тільки в жовтні діє сезонна пропозиція - роздрукувавши купон, можна отримати знижку від 2% до 6%, в залежності від обраного туру.А тепер, заповніть пошукову форму, представлену нижче і натисніть кнопку "Знайти".Для всіх країн, виліт лише з Москви.

<Таблиця вирівняйте = "центр" CELLSPACING = "1" cellpadding = "1" Резюме = "кордон = & Quot; 0 & Quot;">  
 

Пошук гарячих турів до Мексики

 
 

Важливо! Ціни на відпочинок в жовтні вказані за двох осіб при проживанні в двомісному номері.При необхідності зміни дат, кількості осіб або курорту вам необхідно змінити параметри пошуку туру.У вказану вартість туру вже все включено: авіапереліт з Москви, трансфер (зустріч і проводи в аеропорту), проживання в готелі, харчування (UAI - ультра все включено, AI - все включено, FB - сніданок обід вечеря, HB - напівпансіон, BB - сніданки), медична страховка.Додатково при бронюванні оплачується: віза (якщо необхідно), страховка від невиїзду, паливний збір (якщо є)

 

Мексика - батьківщина Ацтеків і Майя.Земля, ретельно зберегла історію колишньої величі цих колись могутніх народів.Стародавні міста, величні споруди, піраміди і храми, в яких відбувалися жертвопринесення грізним богам.Кожен куточок тут нагадує про ту культуру, що перебувала на цих землях до приходу іспанців.

 

Мексика - країна приголомшливих і багато в чому унікальних природних об'єктів.Саме тут знаходиться знаменитий Мідний Каньйон - один з найбільших в світі.Саме тут знаходиться великий кораловий риф Паланкар, населений численними видами водних тварин і рослин, за своїми розмірами поступається лише Великому Бар'єрному рифу.

 

Численні тропічні ліси, найчистіші пляжі, діючі вулкани - все це лише мала частина того, що може нам показати Мексика.

 

Мексика розташовується в південній частині Північної Америки.

 

Територія країни здебільшого розташована на Мексиканській нагір'я, оточеному високими горами, висотою близько 2 кілометрів.

 

Найвища точка на території Мексики - гора Орисаба.Її висота становить 5700 м.

     

Возможно вам понравится

Гарячі тури / путівки з Омська
Гарячі тури / путівки з Омська
Гарячі тури в Іспанію восени 2014
Гарячі тури в Іспанію восени 2014
Як купити дешевий авіаквиток
Як купити дешевий авіаквиток
Дешево і сердито: Прасувальна
Дешево і сердито: Прасувальна