Який Курорт Краще в Мексиці

В
<Тр VALIGN = "зверху">              

Підкажіть, який курорт Мексики краще всього вибрати для відпочинку в перший раз? Не знаю чи вийде коли-небудь ще поїхати в Мексику потім і хотілося б в перший раз побачити максимально багато.

        <Тр VALIGN = "зверху">  

Якщо ви хочете відправитися до Мексики з дітьми, то вам підійде Рів'єра-Майя.Це новий курорт з хорошими готелями, де практикується система все включено, що не маловажно, погодьтеся.Пляж чудовий, в море водоростей немає, як в Акапулько. Для дітей багато всяких розваг.

      Аріна       <Тр VALIGN = "зверху">  

Напевно, лучще всього, Канкун, чудові пляжі і океан, особливо якщо готель розташований як би в бухті.Поруч маються Руїни Короля, розташовані готельної зоне.Рядом залишки доколумбової епохи майя.Не так далеко цікаве місто Тулум.Чуть в стороні розташовується велике місто Чичен Іца, який входить до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.Коротше всю Мексику за одну поїздку не оглянути по-любому. Мехіко і Акапулько теж супер, беріть карту і вирішуйте що цікавіше.

      Мар'яна       <Тр VALIGN = "зверху">  

Найбільш популярний у росіян Канкун, погоджуся з Мар'яною.І пляжі прекрасні, і дуже зручно їздити на екскурсії. Ну, Чичен - Іца, це, як кажуть, місце, обов'язкове для відвідування.До речі, не факт, що воно Вас вразить. А ось Піраміда Коба "вставляє" конкретно, потужна енегетіка.Дуже цікавий парк Шкарет, надивитися можна всяких чудасій, а потім і викупатися в лагуні.

      Петро       <Тр VALIGN = "зверху">  

Можу порадити відмінне місце для відпочинку Острів Косумель, вважається найпопулярнішим курортом у туристів.Острів розташовується недалеко від Юкатана. Відмінне місце для заняття дайвінгом і рибалкою. Курорт славиться чудовими красотами підводного світу, і головною визначною пам'яткою величезним кораловим рифом.У цьому районі Карибського моря знімав сюжет Жак Ів Кусто. На острові організований національний Мексиканський парк, на території якого можна по бродити по руїнах стародавньої цивілізації майя.

   

Возможно вам понравится

Де краще відпочивати в Туреччині
Де краще відпочивати в Туреччині
+100500 Найкраще Інтерв ю - Макс
+100500 Найкраще Інтерв'ю - Макс
Курорт Плайя дель Кармен в
Курорт Плайя дель Кармен в
Гарячі тури в Туніс - який
Гарячі тури в Туніс - який