Мексика Відпочинок в Вересні

ФотоальбомНайвигідніші  
пропозиції іноді зникають  
за кілька хвилин!  
Телефонуйте нам прямо зараз:  
(495) 96-100-04

Nuzen тур в іншу країну?  
Скористайтеся  
нашим пошуком  
з найгарячішими  
пропозиціями!  
Більше фотографій Згорнути фотогалерею  

Є кілька причин, чому добре вибирати тури в Мексику у вересні. Туры в Грецию в сентябре 2015По-перше, для країни не існує яскравого переходу між літом і восени, але в теж час вода стає трохи прохолодніше і в деяких регіонах стає не так жарко, як у літній сезон.По-друге, вартість путівки в цей період у порівнянні з високим сезоном обійдеться дешевше, а це дає шанс чудово відпочити і трохи заощадити.

 

Плануючи свій відпочинок в Мексиці у вересні, обов'язково вибирайте його так, щоб застати велике державне свято 16 вересня - це День незалежності країни.Уже починаючи з вечора 15-го числа можна поринути в пишну і веселу атмосферу свята, яке зазвичай проводять з великим розмахом.Вночі з 15-го на 16-е всі центральні площі Мексики покажуть історичні сцени боротьби народу за незалежність, а кожен будинок буде прикрашений національним прапором.Обов'язково варто зробити легендарне фото на площі в сомбреро і на дерев'яній коні.

 

В цю ніч свої привітання народу приїжджає сказати Президент республіки, з обов'язковим дзвоном у дзвін, історію якого вам обов'язково повідають місцеві жителі.Закінчують свято салют і гучні вигуки місцевих жителів.

Возможно вам понравится