Мексика Курорт Канкун

Snorkling 256x300 Мексика, курорт Канкун. У Мексиці досить довго, аж до 70-х років головною метою туристичного паломництва вважався Акапулько.Але пізніше він почав здавати свої позиції і з часом втратив статус тихоокеанської перлини.Йому на зміну прийшли інші мексиканські міста, що претендують на приставку «курортний», причому претендують не без підстав. В їх число входить і Канкун зі своїми джунглями, руїнами часів цивілізації майя, нескінченними пляжами і вервечкою готелів, побудованих на раніше безлюдному березі.

   
В першу чергу Канкун задовольнить тих, хто намагається втекти від сучасних темпів життя і знайти спокійне, безтурботне місце.Його негаласливим перлинно-білі піщані пляжі підійдуть для любителів тиші й умиротворення якнайкраще.Ну а якщо відсутність стресу стане тягарем, можна побувати на залишках древньої цивілізації, розташованих за межами Канкуна або відвідати цікавий археологічний музей.До речі про розвалинах - не варто бродити по них самостійно. Meksika Мексика, курорт Канкун. Краще зробити це в супроводі досвідченого гіда, адже майя на тисячоліття обігнали свій час і тут можна очікувати чого завгодно.У мінімальний маршрут по околицях можна включити Тулум, Косумель, Шкарет, Ісла Мухерес і Чичен-Ітцу - тут теж повно пам'яток і є на що подивитися.
 

У Канкуні не зрозуміють дам, які ігнорують верхню частину купальника.Їм краще відправитися на острів Isla Mujeres, прихопивши з собою свої ліберальні погляди.Пишність пляжів острова Жінок і прозора чистота навколишнього моря дуже порадують фанатів сноркелинга.Між тим водні процедури - не єдине заняття на Isla Mujeres. Цікавиться життям земноводних в неволі припаде до душі екскурсія на черепахову ферму.Тут же можна і пообідати.

Возможно вам понравится

КАНКУН.КТО ЦЕ? Мексика
КАНКУН.КТО ЦЕ? Мексика
Канкун. Все по 10 рублів. Мексика
Канкун. Все по 10 рублів. Мексика
Мексика Подорож в Канкуні
Мексика Подорож в Канкуні
Посадка Канкун Мексика
Посадка Канкун Мексика