Мексика Пам'ятки Фото

 
Пуерто-Вальярта
 

Цей космополітичний курорт, розташований на західному узбережжі країни, є справжньою мрією відпочиваючих.Це також відмінний вибір для тих, хто обмежений у часі на відпочинок, але хоче отримати смак у всіх аспектах мексиканської життя.Чудові піщані пляжі вздовж затоки Бандерас - одні з найбільших в країні.Пуерто-Вальярта знаменитий традиційною архітектурою, елегантними ресторанами і безліччю цікавих магазинів.

 
Півострів Юкатан
 

Півострів Юкатан знаходиться в південній частині Східної Мексики.Популярна область для відвідування, півострів відомий його унікальною геологією, природною красою, видатної береговою лінією і стародавніми руїнами майя. Національні парки Юкатана обов'язкові для відвідування, тут також є неймовірні підземні озера, відомі як ценоти, про які ми писали раніше.

 
Оахака
 

Покриваючи частина південного узбережжя Мексики, це місто всесвітньої спадщини пропонує як природні, так і штучні пам'ятки.Відомий своїми корінними жителями і стародавніми культурами, а також історією декоративно-прикладного мистецтва - місто є винятковим місцем призначення для туристів і мандрівників.При відвідуванні упевніться, що досліджували частина барвистою колоніальної архітектури, а також навколишнього простору, яке в достатку змішано з пустельними фрагментами берегової лінії, густих лісів і фотогенічних водоспадів.

 
Чьяпас
 

Субтропічний рай, оточений джунглями тропічного лісу і стародавніми руїнами майя, Chiapas - звичайно, одна з найкрасивіших пам'яток Мексики.Особливо виділяються річковий каньйон Сумідеро, озера в Монтебелло і стародавні руїни в Паленке.

 
Каньйон Коппер
 

 
Ця область в північній Чихуахуа - гарне місце, sostoâŝee від Утьосова і печер.Стрімчаки часом навіть перевершують відомий Великий каньйон Америки. Відвідання гарантує оглушливі панорамні краєвиди, а чиста незаймана природа дійсно допомагає забути про міський шум і метушню.

 
Bufadora
 

Морська печера в Нижньої Каліфорнії - otlichnoe відвідування місце ДЛЯ середовища prirodnиh пам'яток Мексики. З печерою на рівні моря, періодичні скачки рівня води створюють масивний гейзер з виверженням, супроводжуваний моторошним звуком, не порівнянні ні з яким іншим у світі.Приєднайтесь до інших людей, що збираються навколо печери, розслабтеся і насолоджуйтеся шоу.