Відпочинок Мексика Канкун Ціни

деньги в мексике фото  

Какая в Мексиці валюта?

 

Національна валюта Мексики - мексиканське песо (MXN).1 meksikanskiй песо Ворона sentavo 100 (аналоговий або копійок центів).

 

C Тираж nahodяtsя banknotи nominalom 20, 50, 100, 200, 500 і 1000 песо і гідність takzhe monetи 5, 10, 20, 50 sentavo; 1, 2, 5, 10, 20, 50 і 100 песо.

 

Яку валюту брати з Мексику?

 

Беріть долари, їх тут приймають також добре, як і мексиканські песо.Здачу в продуктових магазинах і з песо і з доларів найчастіше дають в песо за курсом центрального банку.В інших торгових точках, курс долара до песо може відрізнятися про курсу ЦБ, тому будьте уважніше при покупці.

 

А от євро краще з собою точно не брати. Якщо вони у Вас є, то тут їх звичайно ж можна поміняти в пунктах обміну валют і банках, але сенсу брати саме євро немає ніякого.

 

где лучше менять песо на доллары Де краще міняти долари на песо?

 

У всіх туристичних районах Мексики повно банкоматів, в яких ви зможете обміняти валюту і пунктів обміну casas de cambio.В аеропорту Канкуна відмінний курс, можливо навіть найкращий в місті.

какая валюта в мексике Карти Visa і Maestro

 

Картки MasterCard і VISA Приймаємо до оплати практична скрізь, крім де, місця, де установка обладнання Неможливо ТАКОЖ (невеликі посилки магазини, таксі, чайові в готелі).Найчастіше в курортних зонах зустрічаються банкомати мереж Сантандер і Банко де Мехіко.В банкоматах є ліміт на зняття готівки - 300 доларів і комісія за зняття 3 долари за операцію.Зняття готівки з кредитної карти буде коштувати близько 3 відсотків.

 

Чайові в Мексиці

 

У Мексиці прийнято залишати чайові:

 
     
  • таксистам - округляти в більшу сторону або 10 відсотків від замовлення.
  •  
  • ресторани - 10% від суми замовлення.
  •  
  • Готель Клерк (чистого номера, носильник на пляжі для шезлонгів) - 1-2 доларів.
  •  

Возможно вам понравится

Мексика, Канкун (Мексика, Канкун) [Спорт
Мексика, Канкун (Мексика, Канкун) [Спорт
Мій відпочинок в Мексиці!))
Мій відпочинок в Мексиці!))
Відпочинок в Мексиці 2012
Відпочинок в Мексиці 2012
відпочинок в МЕКСИЦІ
відпочинок в МЕКСИЦІ