Курорти Мексики на Карті

Поради туристів Поради туристів в Мексиці  

Мексика - сторінка, безумовно, цікаво для всіх категорій туристів.Під час подорожі до Мексики можна поєднувати пізнавальний туризм з пляжним, при бажанні  
можливо побачити два великих океану за одну поїздку - Тихий і Атлантичний.

 

Більшість росіян люблять подорожі відкрили для себе піраміди Єгипту, а тепер cмогут їх порівняти з прекрасно збереженими пірамідами Майя.
Крім того в 2011 році був введений спрощений режим отримання безкоштовних віз до Мексики для росіян.В даний час в Канкун здійснюються прямі рейси Трансеро.

 

Скільки летіти до Мексики

Карта Мексики з курортами

 

Курорти Мексики розташовуються на узбережжях двох океанів - на узбережжі Тихого океану найшикарніші курорти Мексики - назва одного з них відомо, напевно, кожному - Акапулько.Два інших курорту менш відомі і, тим не менш, так0же популярні Коста Алегре і Пуерте Вальярта.
Тихоокеанське узбережжя особливо славиться своїм м'яким кліматом, довгими і широкими пляжами. карта полуострова Юкотан Готелі на цьому узбережжі високого рівня, безліч нічних розваг, високлассниє ресторани.

 

Канкун і Рів'єра-Майя

 

Узбережжя Атлантичного океану, вірніше, узбережжі Карибського моря більш демократичне і більш популярне у росіян - найвідоміші курорти на Карибському побережье- Канкун і Рів'єра - Майя.

 

З Канкуна і Рив'єри Майя здійснюються екскурсії в Чичен-Іцу - головну пам'ятку півострова Юкатан.Це стародавнє місто майя прекрасно збережений, центром якого є знаменита піраміда Кукулькана.Входить в список ЮНЕСКО.

Канкун

 

Канкун Незвичайний курорт - Так як всі готелі розташовані на острові.Острів дуже вузький і довгий, красиво вигнутий у вигляді цифри сім.
При виборі готелів треба врахувати, що коротка горизонтальна частина острова, практично закрита від хвиль знаходяться перед нею острів островом Мухерес

 

Крім того, як видно по карті, саме з цієї частини острова найзручніше їздити в центр міста.Вся протяжність острова 25 км, тому для поїздки з найбільш віддалених готелів в центр знадобиться близько 30 - 40 хвилин.

Возможно вам понравится

Канкун. ПІН OSTANOVKU МЕХИКО
Канкун. ПІН OSTANOVKU МЕХИКО
КАНКУН. АЭРОПОРТ Мексика
КАНКУН. АЭРОПОРТ Мексика
Канкун. AMERIKANSKIЙ BAR. Мексика
Канкун. AMERIKANSKIЙ BAR. Мексика
КАНКУН. АДО. Автовокзал. Мексика
КАНКУН. АДО. Автовокзал. Мексика