Мексика Відпочинок з Дітьми Відгуки

Мексика
# Мексика # Екскурсіі_в_Мексіке # отдих_в_Мексіке # Канкун # отзиви_Мексіка # погода_в_Мексіке  
15 ФАКТІВ ПРО мексиканців  
1.Мексиканці ласкаві, веселі і життєрадісні, люблять поговорити і послухати плітки.Вони гостинні по відношенню до іноземців, хоча насторожено ставляться до американського стилю спілкування і до іспанців.Затяті патріоти, дуже люблять свята і влаштовують їх по різним питанням.Добродушність в спілкуванні проявляється хоча б у тому, що жителі Мексики звикли супроводжувати практично будь-яку бесіду широкою посмішкою.Також належить (особливо в провінційних районах) вітати всіх, навіть незнайомих людей, наприклад, заходячи в громадський транспорт.
2. У Мексиці - істинна свобода слова. І жителі спілкуються між собою без особливих обмежень.Однак з малознайомими людьми або приїжджими мексиканці дуже ввічливі і дотримуються всіх правилами етикету.
3. Більшість жителів країни вельми охайні. Вважається, що одяг має бути охайною, нової і обов'язково чистою.На бізнес-зустрічі прийнято надягати краватку.  
4. Тут заборонені, або дуже не схвалюються аборти.Тому в багатьох сім'я троє і більше дітей - норма. До дітей тут особливе ставлення, їх всіляко балують і багато дозволяють.Крім того, в Мексиці має місце культ материнства, мати - святе поняття для мексиканця.
5. Взагалі, мексиканська жінка має не рівний з чоловіком статус.Так, в бізнесі жінок мало, хоча є тенденція до зростання їх впливу.На чолі сім'ї також стоїть чоловік.  
6. У вільний час мексиканці ходять в кіно, водять своїх дітей у цирк, або займаються гольфом, футболом, верховою їздою, полюванням, дайвінгом і ін.Веселої нічним життям славляться тільки туристичні центри.  
7. Хвалитися своїм матеріальним достатком зазвичай не прийнято, але автомобіль мексиканця повинен бути дорогим.У справах жителі Мексики цінують пунктуальність, але в неофіційному спілкуванні час не має великої важливості.
8. Загальна кількість жителів Мексики становить порядку 112, 5 млн.чоловік. Що стосується сучасного етнічного складу, то він складається з білих нащадків переселенців з Європи (близько 5%), метисів, які й називають себе «мексиканцями» (63%), індіанців (30%), а також 2% представників інших груп (азіатів , мулатів і афроамериканців).
77% жителів Мексики живуть в містах, 84% володіють власною житлоплощею.При цьому квартир дуже мало, набагато більше районів, повністю складаються з приватних будинків.

Возможно вам понравится

Відгук сім ї Полякових про відпочинок
Відгук сім'ї Полякових про відпочинок
Крим відпочинок 2014 приватний сектор
Крим відпочинок 2014 приватний сектор
Відпочинок в селі. Відгук клієнтів
Відпочинок в селі. Відгук клієнтів
Відгук про Туреччину (відпочинок з дитиною)
Відгук про Туреччину (відпочинок з дитиною)