Мексика Міста Курорти

Рів єра Майя
<Тр VALIGN = "зверху">               <Тр VALIGN = "зверху">               <Тр VALIGN = "зверху">            
 

Курорт

 
 

Канкун

 
 

Рів'єра-Майя

 
 

Акапулько

 
 

Лос-Кабос

 
 

Мансанільо

 
 

Інфраструктура

 
 

Популярний мексиканський курорт Канкун розташований на півострові Ютакан в Карибському морі.З Москви сюди організовані прямі регулярні рейси. У Канкуні знаходяться чудові готелі. Розвинена інфраструктура курорту - ресторани, нічні клуби, музеї, центри водних видів спорту - створює можливості для всіх видів відпочинку.

 
 

В Рів'єру-Майя входять курорти Плайя-дель-Кармен і острів Косумель.

 

Плайя-дель-Кармен - це відносно новий курорт на узбережжі Карибського моря.Головною його пам'яткою є П'ята Авеню, вулиця з безліччю ресторанів, барів, магазинів.З курорту легко добиратися до основних культурних та природних пам'яток регіону.

 

Острів Косумель - відмінне місце для любителів водних видів спорту.

 
 

Місто Акапулько розташований на Тихоокеанському узбережжі Мексики.Це найбільший курорт країни, який в сезон буквально наповнений туристами.В Акапулько безліч готелів на будь-який смак, велика кількість пам'яток.Море біля берегів курорту наповнений мешканцями, що створює відмінні умови для дайвінгу та риболовлі.

 
 

Курорт Лос-Кабос представляє собою невелике селище з безліччю готелів.Цей курорт приваблює переважно любителів морського відпочинку і морської риболовлі.

 
 

Курорт Мансанільо є одним з найстаріших на Тихоокеанському узбережжі Мексики.Тут можна побродити по затишним вуличках, посидіти в кафе і помилуватися пам'ятками.Зона готелів в Мансанільо займає майже 10 кілометрів узбережжя - готель на свій смак вибрати не складе ніяких труднощів.

 
 

Пляжі

 
 

Берегова лінія Канкуна при вгзгляде зверху походу на цифру 7-йЇї прийнято розділяти на «коротку», де дуже спокійне море, і «довгу» частина, яка ідеальна для занять серфінгом.

 
 

На пляжах Рів'єри-Майя дуже невеликий білий пісок, що робить їх привабливим місцем для приємного прибережного відпочинку.

 
 

В районі Акапулько знаходиться прекрасна природна бухта, відмінно підходить...

 

Возможно вам понравится