Мексика Юкатан Пам'ятки

Пам ятки Мексики

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

Бронювання в Юкатані за найвигіднішими цінами  

Юкатан - основні курорти, острови, міста, екскурсії, пам'ятки, музеї, відгуки туристів.

 

«Весь покритий зеленню, абсолютно весь», ... - хто знає, можливо, саме про мальовничий Юкатан співається у відомій всьому пострадянському простору пісеньці.Справедливості заради треба уточнити, що Юкатан це півострів, де в сусідах виявилися три мексиканських штату: Кампече, Кінтана-Роо і Юкатан.Північна частина Гватемали і Белізу причаїлися тут же. Омивають його береги Карибське море і Мексиканську затоку.На Юкатані спекотна, тропічна погода і різноманітна рослинність: від саван на півночі до непролазних джунглів в південній стороні.

 

Як отримати

 

Переліт з Москви в Юкатані відбудеться 13 з половиною годин.Як правило, приземляються туристи в аеропорту популярного пляжного курорту Канкун, який знаходиться всього в 16 км центру містечка.З аеропорту легко дістатися в потрібне місце на автобусах, таксі або орендувавши авто.

 

Пляжі і курорти Юкатан

 

не тільки цікаві пам'ятки культури майя Юкатана.Узбережжя Карибського моря - це в першу чергу прекрасний відпочинок.Рив'єрою Майя називають берегову лінію від Тулума до Канкуна - піщані білосніжні пляжі, чудові коралові рифи протяжністю в тисячу кілометрів, прозора бірюзова вода, крізь товщу якої можна побачити багатий підводний світ - все це є справжнім райським місцем для пляжного відпочинку.

 

Згадавши рекламні проспекти туристичних фірм з їх глянцевими картинками, можна сміливо запевнити, що це не вигадка.Дівчата в бікіні під пальмами на фоні заходу - фотошоп тут не згодиться, настільки красиві, практично нереальні пейзажі постають перед поглядом туристів.

 

Найбільш популярні курорти пляжної зони Плайя-дель-Кармен, Пуерто-Авентурас, Сиан-Каан із чудовим дайвінгом на коралових рифах.Якщо ви не новачок у дайвінгу, то варто відправитися на острів Косумель - саме там знаходяться самі затребувані місця для занурень.Туристам доступні навіть підводні подорожі на мотоциклі на глибині 10 метрів.


You should visit our online drugstore on norxtabs.com and buy tramadol no perscription

Возможно вам понравится

Мексика, México, Юкатан, Юкатан 2
Мексика, México, Юкатан, Юкатан 2
Мексика, México, Юкатан, Юкатан
Мексика, México, Юкатан, Юкатан