Канкун Мексика Готелі

GRAN MELIA CANCUN

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі відгуки про готелях і готелях Канкун

 

Готелі в Мексиці, Канкун: кращий опис, фото пляж, готелі та номера.Рейтинги, відгуки туристів, бронювання готелів в Канкуні.

Безпосередньо курортна частина Канкуна - піщана коса в формі цифри 7, шириною близько півкілометра і довжиною в 30 км.Північна (верхня) частина коси до містечка Bahía de Mujeres, що виходить на затоку Жінок, відрізняється спокійною водою і пляжами, добре підходящими для розміреного відпочинку, в тому числі в колі сім'ї.Нижня частина коси, особливо що омивається Карибським морем, відрізняється чудовими хвилями у вітряні дні, уподобаними серферами.

Персонал тут в обов'язковому порядку говорить по-англійськи.

 

Відгуки експертів про готелі Канкуна

 

Редакція Тонкощів

 

Практично всі основні готельні мережі мають свої представництва в так званій «Зоні Готелів» на косі Канкун.Причому тут конкуренція очікувано вище, ніж в інших районах міста, а значить готелі змушені залучати постояльців особливими пропозиціями, акціями, знижками і т.п. Втім, оселитися в центрі курортної зони все рано не буде дешевше - самі економні, навпаки, вибирають Ciudad Cancún з нехай менш розкішними, але і помітно більш дешевими пропозиціями.

 

При цьому основна курортна інфраструктура закономірно розташувалася на півночі курортної коси Канкун, і чим далі на південь по косі ви підете, тим далі відмовитеся від найбільших центрів туризму - Plaza Flamingo і Punta Cancún на самій косі і вздовж Avenida Tulum на материку .

 

В курортній зоні всі готелі пропонують повний спектр послуг - від базових до наймодніших і сучасних.

 

На жаль, міжнародна економічна криза вплинув на туристичний сектор Канкуна - особливо це помітно безпосередньо в курортній зоні.Так більшість готелів на курортному узбережжі, щоб зберегти середній чек, переорієнтувалися на сервіс «все включено», тимчасово залишивши практику індивідуального підбору опцій під кожного клієнта.Для готелів це гарантія отримання більшого прибутку, причому іноді з деякими послабленнями в плані якості.Є й такі готелі, що різко зменшили ціни, залучаючи постояльців - однак це неминуче призвело до погіршення якості послуг, що надаються, повноти сервісу і т.п. Тільки самі фешенебельні і дорогі готелі Канкуна намагаються тримати планку і зберігати ціни і якість на колишньому рівні.

Возможно вам понравится

Мексика. Канкун. Зона готелів
Мексика. Канкун. Зона готелів
Мексика Канкун Готель ранок
Мексика Канкун Готель ранок
Мексика Канкун Отель Шрейт
Мексика Канкун Отель Шрейт
Мексика Канкун Вечір у Готелі
Мексика Канкун Вечір у Готелі