Карта Мексики з Пам'ятками

жители Мексики в Южной Америке  

Населення

 

В Мексиканських Сполучених Штатах проживає понад 113 млн чоловік, щільність населення становить 55 осіб на кожен кв.км.

 

Метиси складають близько 60% населення, індіанці - 30%, білих в країні не більше 9%, негрів - близько 1%.

 

Релігійні уподобання мексиканців досить різноманітні - близько 77% жителів є католиками, більше 6% - протестантами.Атеїстами вважають себе більш 3%, а визначилися з віросповіданням - майже 14% мексиканців.

  мариачи на площади Гарибальди (Мехико, Мексика)  

Державний лад і територіальний поділ

 

Мексика - президентська республіка, державний устрій якої сформовано за образом політичної системи США.

 

Адміністративно-територіальний поділ полягає в тому, що держава складається з 31 штату і 1 федерального округу.Кожен штат, поділений на муніципалітети, очолюється губернатором і має свою Конституцію.

 

Особливості місцевості

  парламент Мексики на площади Зокало в Мехико  

Карта Мексики vydaet багатоаспектний geografičeskih та природні особливості цієї Gosudarstva.Два найбільших гірських хребта - Сьєрра-Мадре Західна і Сьєрра-Мадре Східна - перетинають країну з півночі на південь, а не менш значний за свої геопоказателям Транс-мексиканський вулканічний пояс простягається зі сходу на захід.Четвертим гірським масивом є хребет Сьєрра-Мадре Південна. Велике число гірських форм рельєфу обумовило перевагу на всій території значних висотних відміток. рафтинг (сплав по реке) в_Мексике Найвищою точкою держави вважається пік Орисаба (5700 м).Рівнини займають лише незначну частину прибережних територій і долини річок.

 

Водні ресурси

 

У Мексиці налічується 150 річок.Однак розподілені вони по території країни досить нерівномірно - річки Гріхальва, Коацакоалькос, Усумасинта, Папалоапан і Пануко складають в сумі більше половини середньорічного обсягу поверхневих вод, в той час як кожна з решти 145 річок несе в собі набагато менш значний об'єм води.

 

Одним з найбільших прісноводних озер країни є озеро Чапала.В республіці також є унікальні водні об'єкти - сеноти - своєрідні колодязі, сконцентровані на півострові Юкатан.Утворені вони були в процесі розмивання дощовою водою вапнякової кори.