Тури в Мексику Відгуки Туристів

Спецпропозиція по Мексиці

Відгуки про Мексику: відгуки туристів на «Тонкощах туризму»

Найголовніше, про що забула написати, що хто збирається в Мексику, плануйте до 14.02, т.к. потім в самій Мексиці і в найближчих країнах починаються канікули, мало того, що ціни виростають на тури і на все, так їде відпочивати місцева молодь, вона така гучна, що ресторан у готелі буде нагадувати шкільну їдальню, стає брудно на пляжах, обслуга не встигає за ними прибирати, до бару не підійдеш, черга, вночі, вони по-моєму взагалі не сплять.Бійок і бійок не було, але діти вони і є діти, та ще випили і без батьків.
Можливо в 5 * готелях і не так, але думаю, що і там їх вистачає!  
І кажуть, що канікули почергово йдуть, то у канадців, то у американців і т.д ..  
Так що краще відпочивати з листопада по 10 лютого. В Мексику їздили зовсім недавно, вірніше приїхали 5 днів тому.
Відпочивали в Канкуні, готелі Solymar 3 *, хотіли заощадити. Вообщем-то непогано, я б навіть сказала добре.невеликий, але затишний номер, є сейф, холодильник, лоджія, кондиціонер, який шумно працював, але ми остуджували кімнату і відключали його, цілком вистачало майже на ніч.Пристойний чистий сан вузол, цілком хороша білизна та рушники, все без надмірностей, якими часто ніхто не користується, але весь мінімальний набір є.єдине не вистачало ... Цей відгук брати до уваги не треба, т.к. писав його людина явно не дружить з головою і з російською мовою. "Проїзд коштує 2, 5 долара ... мексиканський долар набагато дешевше американського... "Проїзд коштував на описуваний момент 8, 5 песо, і що хотів сказати автор, залишається таємницею його головного мозку й на його совісті.
Взагалі, з шести відгуків практично всі написані однією людиною (створюється стійке враження), швидше за все турагентом, разок з'їздили в ознайомчий тур, і який написав купку "одобрямсу", в міру своєї освіченості.Я потрапила в Мексику в минулому році зовсім випадково - шукала місце, щоб провести відпустку біля моря і підучити забутий іспанська.За співвідношенням ціна / якість вибір припав на Мексику. До поезжкі Мексика не інстересовалась і не знала про неї майже нічого - ні історії, ні місць, ні культури.

Возможно вам понравится

Туристи рекомендують 2013
Туристи рекомендують 2013
Відгуки туристів про тур операторі
Відгуки туристів про тур операторі
Turistam з zametku. Nedelyana
Turistam з zametku. Nedelyana
Домінікана відгуки туристів
Домінікана відгуки туристів