Мексика Тонкощі Туризму

Ваш Місто Москва? Так Ні, інший

 

Свіжі огляди Мексика

Бронювання в Мексиці за найвигіднішими цінами  

Відпочинок та туризм в Мексиці.Поради бувалих: що почому, куди з'їздити, що подивитися в Мексиці.Безпека, розваги, кухня, екскурсії. Яскраві фото та відео про Мексику.Країна кактусів і гострого перцю чилі, з'єднуючи в собі багатовікові традиції індіанських цивілізацій і іспанську культуру, подарувала світові музику маріачі, популярну гастрономію, текілу і натхнення для письменника Карлоса Кастанеди, який розробив на основі індіанських традицій власне вчення, що стало бестселером.

 

Одна з особливостей географічного положення Мексики - можливість вивержень вулканів і землетрусів.Столиця країни Мехіко розташовується в сейсмічно активній зоні, так що нові будівлі там зводять особливим чином, спеціально зміцнюючи.Місцевість в районі іншого великого міста Гвадалахари потрапляє в зону дії вулкана Колима, який змусив про себе згадати в 2005 році.

Пляж Kakaluta в Гвадалахарі  

пляжний відпочинок

 

Головне питання для будь-якого туриста, rešivšego ввібрати теплими променями мексиканського сонця - Що вибрати, курорти на узбережжі Тихого океану і пляжів Карибського моря.Однозначної відповіді, на жаль, на це питання не існує. Мальовничі види, білосніжний пісок, смарагдового кольору воду, різноманітну наземну і підводну флору і фауну можна виявити і там, і там.Великі хвилі, які так улюблені серфінгістами, зустрічаються повсюдно.Так само, як і натовпи туристів в районі найбільш популярних і великих місць для відпочинку.Тим не менш, все-таки вважається, що тихоокеанське узбережжя, в домінуючій його частини, трохи менш велелюдне, виключаючи, звичайно, найстаріший курорт в Мексиці - Акапулько.Ще один мінус Акапулько - його «вік». На жаль, місцева інфраструктура давно не оновлювалася, і це позначається на рівні готелів та сервісі.

 

Найкращим пляжем Тихого океану і одночасно одним з найкрасивіших в Мексиці традиційно вважають Какалуту в Уатулько, курорті, що активно розвивається з середини 80-х років.

В 50-і роки 20 століття Акапулько вважався улюбленим місцем для відпочинку серед американських мільйонерів і голлівудських зірок.Мексика взагалі вважається однією з туристичних «Меккою» США, однак сьогодні жителі Америки воліють відпочивати на Карибському морі.

Возможно вам понравится