Недорогі Тури в Мексику

Недорогие туры в Мексику на
Прийшла пора відправитися на відпочинок? У Мексиці вас чекає безліч незабутніх вражень і відмінні можливості для релаксації.Перед поїздкою на відпочинок до Мексики варто ознайомитися з важливою інформацією про країну.

Час в Мексиці (Канкун) відстає від московського на 9:00.

 

Грошова одиниця Мексики - песо, який прийнято позначати знаком $ з однією лінією.
Хоча ціни в магазинах і ресторанах в більшості випадків дані в песо, під час відпочинку в Мексиці ви повсюдно зможете розплачуватися американськими доларами.Поміняти валюту на песо можна в банках, готелях, аеропортах і обмінних пунктах.
Чайові в Мексиці прийнято давати офіціантам в кафе і ресторанах.Зазвичай вони складають 5-10% від суми рахунку. Під час відпочинку в Мексиці вас обслуговуватимуть покоївки готелю, гіди, водії екскурсійних автобусів.Хорошим тоном вважається заохотити їх чайовими за хорошу роботу.

 

Магазини в Мексиці працюють з ранку до 20 години вечора.В обідній час вони, як правило, на кілька годин закриваються на сієсту.

 

Напруга в електромережі Мексики - 120 вольт. Розетки в готелях - американського стандарту, з плоскою вилкою.Для використання електроприладів, привезених з Росії, буде потрібно адаптер.

 

Час перельоту до Мексики

 

Тривалість перельоту з Москви в Канкун становить 14 годин 30 хвилин.

 

Оформлення візи для відпочинку в Мексиці

 

Громадянину Росії для того, щоб відправитися на відпочинок до Мексики, необхідна віза.
При покупці туру в турагентстві електронну візу для туристів оформляє менеджер.Термін перебування в Мексиці за електронною вирішенню не повинен перевищувати 180 днів в моменту з'їзду на територію країни.

 

Клімат Мексики

 

Субтропічний клімат панує на півночі Мексики, для півдня країни характерний тропічний клімат.

Возможно вам понравится