Відгуки про готелі Мексики Канкун

-Westin-Lagunamar.jpg
   
<Таблиця cellpadding = "0" CELLSPACING = "0" приєднуються = "право" кордон = "0">
 
Готелі Мексиці »Канкун» Holiday Inn Express Cancun Zona Hotelera Готель цілком хороший, чистенький, тихий.Хороший персонал! Шведський стіл порадував-гарне різноманітність блюд і смачно.З прибиранням в номері проблем не було, хоча чайові залишали не завжди.        
Готелі Мексиці »Канкун» Avalon Baccara Cancun Готель дуже добре розташований, в самому центрі області готельного зона.Відмінний пляж. Хороший сервіс. Номери - цілком стерпні. Сніданку - одноманітні. Відмінний варіант за співвідношенням ціна-якість.       <Таблиця cellpadding = "0" CELLSPACING = "0" приєднуються = "право" кордон = "0">  
Готелі в Мексиці »Канкун» Barcelo Tucancun Біч ByVal Рані в Barcelo Punta Кейн, Poetomu коли poâvilas 'можливість при посадці в Канкуні, RESIL залишитися в цьому ланцюжку волі.По-перше, в Домінікані дуже сподобалося саме в ній, по-друге, хотілося порівняти як відрізняються готелі однієї організації у двох різних, але іспаномовних країнах в годині літа один від одного.        
Готелі Мексиці »Канкун» Riu Palace Las Americas Не поганий готель, красивий.Зручно розташований у Канкуні. Хороший вихід до моря і пляж. Але величезний мінус це присутність тарганів в номерах готелю.Нам кілька разів через це змінювали номери, але це лише частково врятувало ситуацію.        
Готелі Мексиці »Канкун» Barcelo Costa Cancun Канікули в Мексиці "справжні.Перше. що відразу хочеться відзначити: готель молодіжний, тому з дітьми туди їхати не варто.Основний контингент - молодь (Штати, Великобританія, Мексика, росіян небагато.        
Готелі Мексиці »Канкун» Sea Adventure Resort & ампер; Аквапарк Здравствуйте.Пишу відгук російською, т.к. якщо сюди потраплять наші бідні незнаючі співвітчизники, я дуже засмучусь! Хочу дати об'єктивну і аргументовану оцінку нашому перебуванню в цьому готелі, так що відразу прошу вибачення, якщо відгук задовгий.    

Возможно вам понравится

Канкун. НАШІ ДВОРИК. Мексика
Канкун. НАШІ ДВОРИК. Мексика
Канкун. Svadьba Meksi Мексика
Канкун. Svadьba Meksi Мексика
Канкун. Коко Бонго Мексика
Канкун. Коко Бонго Мексика
КАНКУН. МОВА ігуани. Мексика
КАНКУН. МОВА ігуани. Мексика