Курорти в Мексиці

Курорти в Мексиці
Таїланд став переможцем Міжнародної премії Global Beachfront Awards, про це повідомив портал Travel Russian News з посиланням на Туристичне управління Таїланду.
Організатори проекту поставили за мету - визначити світові курорти, чиї «пляжні» готелі (що знаходяться в безпосередній близькості до моря) пропонують кращий відпочинок, набір послуг і апартаменти.
У змаганні пляжних курортів Країна Усмішок випередила США, Мексику, Іспанію і Філіппіни.При цьому в Таїланді найбільше число готелів з безпосереднім видом на пляж, їх в країні налічується більше 1250.Для порівняння: в США їх 1016, в Мексиці - 943, в Іспанії - 736 і в Греції - 576.
Теплі прибережні води, м'який чистий пісок, прекрасні романтичні пейзажі курортів - завжди були головним козирем Таїланду, приваблюючими туристів, які шукають справжній тропічний рай.Тому немає нічого дивного в тому, що королівство зайняло перше місце в міжнародному змаганні і з кожним роком стає все більш популярним напрямком відпочинку для іноземних туристів.
Крім перемоги в основному конкурсі змагання, один з найпопулярніших островів Таїланду - Самуї здобув перемогу в рамках спеціальної номінації Global Beach Destination Award, як найкраще пляжне напрямок.
With https://www.bookstime.com, you can scratch bookkeeping off your to-do list --permanently.

Возможно вам понравится

У Мексиці бушує «Беатріс»
У Мексиці бушує «Беатріс»
Пляжний відпочинок в Мексиці. Готель
Пляжний відпочинок в Мексиці. Готель
Ураган в Мексиці кинув тисячі
Ураган в Мексиці кинув тисячі
Шторм в Мексиці повністю
Шторм в Мексиці повністю