Зимовий будинок з газобетону
У нашій країні останнім часом все частіше і частіше при будівництві зимових будинків використовується такий перспективний будівельний матеріал, як газобетон. Настільки висока популярність даного матеріалу обумовлена багатьма його позитивними властивостями. Він не схильний до процесу усадки, не горить і не тліє, на відміну від дерев'яних конструкцій, володіє високим терміном служби, а працювати з ним дуже зручно і легко. Газобетон виготовляється виключно з натуральних матеріалів. Завдяки такій особливості матеріалу, як гідроскопічність (здатність вбирати все випаровування), в будинку з газобетону приємно і легко дихати. Що стосується звуко- і теплоізоляційних властивостей, то в такому будинку дані показники в рази вище, ніж у аналогічних будматеріалів.
Купити газоблок для будівництва Ви можете на сайті http://alex-group.com.ua/stenovie-bloki/gazoblok/ по вигідній цені.
За рахунок дуже тісному зв'язку газобетонних блоків, загальний рівень теплопровідності в приміщенні значно знижується. Зимовий будинок може зводитися навіть в найсуворіших куточках планети, завдяки неймовірно високих показників морозостійкості пористих газобетонних блоків.
Вартість будинків їх газобетону безпосередньо залежить від товщини стін і щільності використовуваного матеріалу. Варто відзначити, що звичайні літні котеджі дорожче, наприклад, брусових або каркасних, але особливих переваг не мають. Інша справа - зимовий котедж. Тут з'являються значні переваги перед дерев'яними аналогами: при товщині стін від 30 см Ви отримаєте дуже міцну споруду з високим рівнем теплоізоляції. Крім того, можна сміливо приступати до обробки відразу після завершення будівництва - тут немає необхідності чекати цілий рік, поки не закінчиться процес усадки (як в дерев'яних будинках).
Якщо Ви вирішили будувати зимовий будинок з газобетону, слід довіритися професіоналам, так як потрібно враховувати безліч нюансів:
1. Щоб виключити навіть незначний перекіс фундаменту, необхідно використовувати надійний матеріал, наприклад: залізобетон або монолітну плиту. В іншому випадку, висока ймовірність появи тріщин в блоках, через їх крихкості.
2. При кладці газобетонних блоків використовується не цемент, а спеціальний клей, який значно збільшує рівень теплозахисту.
3. Щоб уникнути надмірного зволоження будматеріалу, обробка (як внутрішня, так і зовнішня) повинна мати на увазі наявність вентиляційного зазору або мати властивості паропроникності.
Без сумнівів, зимовий будинок з газобетону стане чудовим вибором, який буде радувати своїм затишком і теплотою господарів, і не сильно вдарить по Вашому гаманцю.