​Шрі-Ланка - острів слонів, чаю і буддизму

Острів Шрі-Ланка по праву називають перлиною Індійського океану. Ще в давні часи грецькі мореплавці, захоплюючись невимовною красою, називали його «Тапробана», що в перекладі означає «країна кориці», нам же острів відомий як Цейлон - «країна левів».

ОСТРІВ СКАРБІВ І ТУРИЗМУ

Всьому світу відомо про найкращих сортах чаю, які тут вирощують. Свою нинішню назву острів Шрі-Ланка отримав в 1972 році, а означає воно «Сяючий острів».

Вы можете воспользоваться профессиональными услугами компании TOP International Logistics по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відпочинок на Шрі-Ланці неможливо забути через захоплення, отриманого від достатку яскравою рослинності, пишноти пляжів, посипаних золотим піском, купання в кристально чистій і прозорій воді, прекрасного і багатого підводного світу.

У прибережних водах Шрі-Ланки створені прекрасні умови не тільки для риболовлі, але і для дайвінгу. Використовуючи сучасну екіпіровку, яку пропонують дайвінг-центри, шанувальники підводних екскурсій можуть не тільки насолоджуватися всією красою коралових садів на рифах і їх різноманітних екзотичних мешканців, а й побувати на давно затонулих стародавніх кораблях, воістину відчувши себе в ролі дослідників. Багато туристів віддають перевагу подорожам по річці на каное, але особливо популярними останнім часом стають сафарі на слонах. Красу всього острова можна оцінити і з висоти пташиного польоту, здійснюючи екскурсію на повітряній кулі або вертольоті.