ПРОГРАМА МІНІМУМ СІДНЕЯ

Від пляжу Бондай до пляжу Куджи (Bondi to Coogee coastal walk)

Спочатку - туристичне пекло пляжу Бондай, найвідомішого пляжу Австралії. Потім - пілатес на пляжі Тамарама, пікнік на пляжі Бронті і заплив в затоці Гордон-бей. Милуємося чудовими краєвидами Тихого океану, кидаємо монетку кудись вниз за скелі, фотографуємося на сходах біля кладовища Уеверлі, втрачаємо капелюх на повороті ближче до Клоув-бич і на фініші переможно з'їдаємо свій фіш-енд-чіпс на Куджи. Дві години вітру, океану, дикої природи і красенів на дошках - та сама Австралія з обкладинок журналів і реклами Master Card.

Вы можете купить мангал недорого прямо сегодня.

Circular Quay

Неважливо, як ви сюди потрапили - поромом з північних пляжів, пішки через міст, на каяку з Роуз-Бей або на велосипеді з будь-якої іншої точки міста - ви потрапили в правильне місце. Коли б ви тут не опинилися - під час фестивалю світлових інсталяцій Vivid Sydney, новорічних феєрверків, щорічної гонки яхт в день Австралії або в звичайний будній день - вам в будь-якому випадку дуже пощастило. Пороми, ботанічні сади, Опера Хаус і тут же Опера бар, Сіднейський міст і бірюзовий океан, старі будинки перших поселенців і Музей сучасного мистецтва - хаотично, шумно, дорогувато, але шалено красиво.

Oт Cпіт-Брідж до Mенлі (Manly Scenic Walkway)

Прогулянка протяжністю 10 км допоможе дізнатися, що, виявляється, національні парки бувають в межах міста, що ящірки бувають півтораметрові, а пінгвіни живуть не тільки там, де, холодно, але і там, де за мірками Москви, район Бєляєво. Від автобусної зупинки у Спить-Брідж дотримуйтесь вказівниками Manly Scenic Walk: перші півгодини доріжка йде уздовж води, потім згортає на територію парку. В кінці шляху нагородите себе пивом сорту Индиа Пейл Ель на пивоварні Murray's. І ввечері щасливі і втомлені повертайтеся назад на поромі.

http://www.manlyaustralia.com.au/information/what_...

Spit Bridge, Mosman, Manly NSW 2095

Чайнатаун

Сюди треба йти, щоб дуже багато і дуже довго є. Головне правило - не боятися довгих черг. Найнесподіваніші сюрпризи очікують вас в непривітному на вигляд фудкорті Eating World. Тут, в парах і ароматах, сховалася королева японської локшини - лавка Gumshara. Через дорогу від фудорта - вітрина ресторану Мamak, в якій малайзійські кухаря крутять в повітрі коржі з нутовой борошна. Звичайно, крім азіатських кулінарних радощів, в місцевих магазинах також можна купити кілограм китайських лікувальних трав, пару ліхтариків і стопку японських коміксів. А ввечері у вихідні головна вулиця перетворюється в галасливий нічний ринок.

CAT Райони-квартали

Пройтися між будинків з терасами, поснідати на фермерському ринку в Евела і пообідати на рибному ринку в Пирмонте, окультуритися в одній з десятка галерей і закупитися примхами австралійських дизайнерів в Педдінгтон, пофотографувати несподіваних особистостей на вулицях Ньютаун, знайти дивні і не дуже графіті на зборах в глиб, купити антикварний стілець в Редферн, випити кращий в світі кави в Coffee Alchemy в Меріквілл, загубитися в натовпі музичного фестивалю в Сарри-Хіллз - дня не вистачить, залишайтеся в Сіднеї на місяць.

Suburbs of Inner West and Inner East