​Парашутний спорт: що являє собою хобі для екстремалів?

В наш час кожна людина щодня піддається різним емоційних сплесків як в особистому, так і в суспільному житті. І, на жаль, вони не завжди приємні. Людині необхідно регулярно позбавлятися від негативу всередині себе. У цьому чудово допомагають різні екстремальні види спорту, оскільки саме подібний спорт допомагає викидати адреналін. І на сьогодні найбільш популярним вважається парашутний спорт. Більшість вже чули про нього, а деякі навіть займаються. Для того щоб почати займатися, потрібно зовсім небагато. Головне - це, власне, бажання кожного!

ІСТОРІЯ парашутом

Парашут вперше згадується в роботах італійського художника Леонардо да Вінчі. Він розповідає про те, як людина може спуститися з висоти за допомогою накрохмаленого полотна. Однак справжній парашут застосували в XVIII столітті, а саме в 1783 році, коли були популярні польоти на повітряній кулі. У ХХ столітті відбувся розвиток авіації і льотчикам стали необхідні особливі індивідуальні парашути. І тоді в 1911 році розробили парашут, вже схожий на сучасний. Трохи пізніше створили найбільш вдосконалений парашут. 26 липня 1930 був здійснений перший стрибок льотчиків з літака, а вже згодом цей день став Днем парашутиста.

Купить пиво оптом в Донецке по самой выгдной стоимости на сегодняшний день.

На сьогодні парашутний спорт є дуже поширеним видом спорту. Безліч найрізноманітніших людей замислюються про стрибок хоча б раз в житті. А потім вже не уявляють своє життя без подібного екстриму та адреналіну. А буває таке, що людина приходить в парашутний спорт абсолютно випадково, а потім залишається в ньому назавжди.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Стрибок, а особливо найперший, є дуже серйозним стресом для організму. Відзначимо, що парашутний спорт не рекомендується людям, у яких є проблеми з серцем, а також страждають на гіпертонію, оскільки сам стрибок несе фізичні та психічні навантаження. Тобто, перш ніж почати займатися парашутним спортом, новачкові буде потрібно звернутися до лікаря і пройти медичний огляд. Уже виходячи з його результатів приймається рішення про можливість занять цим захоплюючим видом спорту. Крім того, в разі наявності зайвої ваги фахівці рекомендують позбутися його, оскільки від цього буде залежати вартість самого стрибка. Ідеальна цифра - 80 кг.

Спочатку кожному новачку потрібно проходження інструктажу зі стрибків, який займає близько 4 годин. Звичайно ж, така тривала підготовка стомлює, і разом з тим безпеки приділяється величезне значення. Хоча можна й зовсім уникнути цієї процедури і замовити тандем-стрибок. Це коли інструктор буде стрибати разом з новачком. У будь-якому випадку незалежно від вибору при першому стрибку найбільш сильні враження.

Класичний стрибок здійснюється з висоти близько 800-1000 м і триває приблизно 4 хвилини. Для сприятливого приземлення необхідно розвернутися проти вітру і знизити швидкість. Одночасно двома ногами торкнутися землі.

ПЕРШИЙ Стрибок з парашутом: КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ, ВАРТІСТЬ

Як почати заняття парашутним спортом? Тут можна скористатися 2 способами:

вступити в клуб парашутистів

за гроші звернутися в організацію, що займається парашутними стрибками

Для першого стрибка не має значення, який варіант буде обраний. Але якщо за плечима вже є пара стрибків, то тут потрібно вже вступати в клуб парашутистів.

До новачкові в обов'язковому порядку закріплюють досвідченого інструктора. І його завдання полягають в наступному: перевірити правильність складання парашута (огляд камери основного і стабілізуючого парашутів, стропи парашута і підвісної системи), екіпіровки і багато іншого. У екіпіровку входять ранець, основний і запасний парашути і страхувальний пристрій. Для виключення різних нарікань кожен самостійно займається збиранням свого парашута. Звичайно, це не відноситься до тандем-стрибка. Тут підготовку до стрибка забезпечує досвідчений інструктор.

Вартість захоплення знаходиться в розумних межах. У разі одноразової оплати найдорожче обійдеться тандем-стрибок. Його мінімальна ціна становить близько 7 тис. Рублів. Поступово сума зменшується. Адже новачок починає стрибати самостійно, і, таким чином, вартість основної страховки знижується. Вступаючи в клуб, потрібно сплатити початковий внесок і вносити грошові кошти відповідно до договору. Сума залежить від самого клубу та наявної техніки.

Таким чином, для початку краще буде скористатися платною послугою. Потім, здійснивши свій перший стрибок, необхідно зрозуміти, наскільки цей вид спорту цікавий і чи варто їм займатися далі. У разі прийняття позитивного рішення можна сміливо вступати в клуб і починати підкорювати небо.

Ласкаво просимо до ПАРАШУТНИЙ СПОРТ

Парашутний спорт є незвичайним видом спорту. З його допомогою у людини прокидаються найглибші почуття, відбувається реалізація прагнень, задоволення