​Натяжні стелі «зоряне небо»

Натяжні стелі «зоряне небо» можуть бути натяжними і на жорсткій основі. У чому полягають відмінності цих натяжних стель, на основі чого монтуються і скільки вони коштують.

Такі стелі, як натяжні, давно зайняли своє місце на будівельному ринку і стали звичайним, але незамінним елементом при проведенні ремонтних робіт в квартирах і заміських володіннях. Постійно з'являються ексклюзивні варіанти зоряного натяжної стелі, які не залишають байдужими навіть найвимогливіших споживачів. Черговим інноваційним рішенням в цій області стали французькі натяжні стелі з абсолютно приголомшливим ефектом.

Зоряне небо в вашому домі

Фірма «Білий замок» виготовляє і монтує стелі «Зоряне небо» в двох варіантах: натяжні і на жорсткій основі. При створенні цих конструкцій використані оптоволоконні технології, в основі яких - мікропроцесор і галогенний проектор.

Галогенний проектор необхідний для ефекту переливання кольору, мікропроцесор дає статичні і динамічні ефекти.

Натяжні стелі «Зоряне небо» можуть бути двох видів, в залежності від розташування оптоволоконних ниток:

Профессиональный контент маркетинг по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Кінчики оптоволокон виводяться на зовнішню поверхню стелі через його внутрішню частину для досягнення найбільш яскравого світіння. Це дозволяє використовувати будь-які фактури полотна для натяжної стелі.

Кінчики оптоволокон підведені впритул до полотна на тканинній основі і просвічують крізь нього. Така стеля підходить для нанесення фотодруку або аерографії. Полотно не пов'язане з системою «зоряне небо» і його можна легко демонтувати.

При виготовленні на жорсткій основі стель «Зоряне небо» використовується фальш-стелю з панелей ПВХ, розсвердлених під оптоволокно. Стики панелей шпаклюються. Стеля може бути оформлений аерографією або покритий Спецфарби.

Фірма «Білий замок» має великий досвід у виготовленні і збірці будь-яких варіантів стель «Зоряне небо» і може реалізувати будь-яке побажання клієнта.