коверлоки

5-ти нитковий коверлок Singer 14T968DC виконує 20 видів швів, має диференціальну подачу тканини, зручний в заправці. іАвтоматіческая настройка натягу нитки. Швидкість шиття 1500 стібків в хвилину.

Детальніше

Якщо Ви займаєтеся шиттям на професійному рівні, то такий пристрій, як коверлок, зобов'язане Вас зацікавити. Втім, новачкам, напевно, теж цікаво, що він собою являє. Коверлок - це сучасний пристрій, що поєднує в собі можливості оверлока і Розпошивальні машини. Особливістю останньої є можливість створювати ланцюгові стібки, функції ж оверлока полягають, в основному, в обробці країв вироби.

Зазвичай коверлочний шов створюється за допомогою п'яти ниток. Подібний принцип характерний виключно для цього пристрою. Перевага покупки даної техніки також складається в істотній економії коштів. Проте, якщо Ви потребуєте постійному чергуванні оверлочних і Розпошивальні швів для створення одного виробу, краще купити два ці пристрої окремо.

Коверлок з легкістю працює з усіма видами тканини - від найделікатніших до щільних багатошарових - і може виконувати до 20 операцій. Тут передбачено безліч функцій для роботи з трикотажем різних типів, а також зі легкими і акуратними матеріалами (шармез, шифон).

Профессиональный коверлок купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

На сьогоднішній день така техніка не є широко поширеною. Її випускають лише кілька виробників, гарантуючи високу якість і надійність кожної моделі. Якщо Ви вже вирішили купити коверлок, радимо звернути увагу на продукцію торгових марок Мінерва, Джаноме і Зінгер. Коверлок Minerva 3000 cl - це недорога модель, яка, тим не менш, відмінно впорається зі своїми завданнями. Аналогічним варіантом є продукт японської компанії - коверлок Juki MO-735. У цьому ж сегменті складається і коверлок Singer 14 T 968 DC - для цінителів перевіреного американського якості.

Якщо Ви шукаєте більш просунуту професійну техніку, то кращим вибором для вас стане коверлок Janome 1200D, що б'є всі рекорди популярності.

Купити коверлок за кращою в Україні ціною Ви зможете, звернувшись в наш інтернет-магазин. Ми пропонуємо великий асортимент і гарантуємо якість кожної одиниці товару.