​Канадська імміграційна виставка

Якщо ви вирішили емігрувати до Канади, ви шукаєте найбільш прийнятний режим, щоб здійснити це. В даний час існує доступна система, названа Express Entry. За допомогою імміграційної експрес-заявки Канади постійна резиденція доступна за однією з таких програм: Федеральна кваліфікована програма, Федеральна програма кваліфікованих професій або Канадський досвід. Є також Провінційні номінальні програми, які можуть бути розглянуті.

Благодаря express entry canada Вы можете успешно иммигрировать в анаду и найти работу своей мечты.

Система Express Entry є повністю електронним процесом, керованим Інструкцією Міністрів.

Ми подаємо два обов'язкові пункти імміграції Канади Експрес вступ:

1) Письмо в режимі експрес-входу в Інтернеті.

Профіль "Експрес-вхід" заповнюється заявниками із наданою інформацією про їх попередній досвід роботи, знання мов, рівень освіти та інші деталі. Після оцінки характеристик кандидатів вони будуть прийняті чи не входять до складу кандидатів.

2) Отримання запрошення подати заявку на постійне проживання (стосується найвищих кандидатів у пулі).

Система, заснована на балах (Комплексна система рейтингу), протиставляє заявників проти інших у пулі. Використовуючи інформацію у профілі кандидатів, точки будуть нагороджені.

Люди, які отримають високі оцінки, отримають запрошення подати заявку. Тому, запросивши заявку, кандидати повинні подати онлайн-заявку на постійне проживання менш як за 90 днів.

Заявникам можуть бути нагороджені бали за їх:

- вік;

- освіта;

- володіння мовою (англійська та французька);

- досвід роботи в Канаді;

- досвід роботи в інших країнах;

- навички;

- Пропозиція про роботу;

- Провінційна номінація.

Максимальний час перебування в басейні становить 12 місяців. Якщо кандидат не отримає запрошення подати заявку на постійне місце проживання, він може подати новий профіль.

Наші консультанти завжди можуть допомогти вам розібратися з цією інформацією, пояснити всі особливості, порадити та допомогти вам у процесі імміграції в Канаді.