Енергоефективність в домашніх умовах

Ізолюйте ваш бак для гарячої води: Ще один відмінний спосіб, використання ізоляції для підвищення ефективності вашої гарячої - це ізоляція води самого бака. Старі баки гарячої води не ізольовані належним чином, що призводить до втрат тепла в режимі очікування, а це може дорого обійтися. Використовуйте стару куртку або ковдру, щоб отримати більш ефективну гарячу воду і заощадити гроші.

Усуньте витоку повітропроводів: повітроводи рухатися гаряче або холодне повітря через ваш будинок, але витоку в повітроводах крадуть цей обумовлений повітря і роблять вашу систему менш ефективною. Дуже легко виправити цю проблему. Все, що вам потрібно, це клейка стрічка і деякий час, щоб визначити і закрити течі.

Вы можете подать объявление любого содержания абсолютно бесплатно и без регистрации.

Зменшіть витрата води: Насадки для зменшення потоку можуть бути додані по всьому будинку, щоб значно скоротити споживання води. Змініть обладнання раковин, туалетів та душових кабін.

Візьміть кілька компактних люмінесцентних ламп: Компактні люмінесцентні лампи є більш ефективними і довше працюють, ніж лампи розжарювання. Вам не потрібно міняти кожну лампочку в вашому домі відразу ж, це було б марнотратно, але міняйте лампи розжарювання на компактні люмінесцентні, коли вони перегорають і їх потрібно замінити.

Додайте стельовий вентилятор: Стельові вентилятори допомагають поліпшити потік повітря і ефективність охолодження в вашому домі, заощаджуючи ваші гроші. Вони прості в установці і можуть бути знайдені за доступною ціною в господарських магазинах.

Вимкніть живлення всіх пристроїв: Навіть якщо ви вимкніть їх, побутова техніка продовжує споживати енергію з вашої розетки. Це означає, що ваше зарядний пристрій для мобільного телефону, телевізор і тостер витрачає ваші гроші, навіть якщо ви не використовуєте їх прямо зараз. Найпростіший спосіб вирішити цю проблему - просто відключити їх, коли ви закінчите користуватися. Або, якщо у вас є кілька пристроїв або приладів згруповані разом, ви можете підключити їх все до подовжувача, а потім легко вимкнути, коли вони не використовується.

Знизите температуру нагрівання води: Більшість нагрівачів гарячої води нагріваються до температур значно вище, ніж потрібно звичайній родині. Це витрачає даремно енергію і навіть може бути небезпечним, якщо ваша вода досягає температури ошпарювання. Експерти рекомендують встановити водонагрівач на 50 градусів за Цельсієм

Замініть повітряні фільтри: Повітряні фільтри необхідно регулярно замінювати, щоб підтримувати нормальну роботу системи кондиціонування повітря. Система кондиціонування, яка повинна штовхати повітря через брудні фільтри, буде працювати набагато важче і менш ефективно, ніж з чистими фільтрами. Замініть фільтри, щоб спростити життя для вашого кондиціонера.

Посадіть дерево: Що може бути краще для Землі, ніж посадити дерево? Додавання тіні дерева в вашому домі може допомогти вам заощадити енергію. Знайдіть листяних дерев, яке