Загартоване скло (ударостійке)

Загартоване скло називають по-різному - ударостійким, безпечним, і вони всі є синонімами до слова загартоване скло.

Загартоване скло універсально, його застосовують у багатьох областях:

у виробництві склопакетів;

внутрішні скляні перегородки;

перегородки в душових кабінах;

побутова техніка та обладнання для торгівлі;

меблі зі скла;

кухонні фартухи;

вітрини;

скляні огорожі балконів і сходових маршів;

Мінімальна товщина для загартовування - 4 мм.

Максимальна - 19 мм.

Вы можете купить стекло киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Мінімальні розміри скла для загартування - 80 * 270 мм. Максимальні розміри - 2300 * 3600 мм.

Загартування скла це процес, в ході якого скло кілька разів піддають термічній обробці, від чого воно стає в кілька разів міцніше за звичайне, підвищується його механічна міцність, зносостійкість, і термостійкість при перепаді температур.

Безпечним його називають по відношенню до людини в момент свого руйнування. Звичайне скло при руйнуванні утворює безліч довгих осколків з клиноподібними гострими крайками. Загартоване скло розбивається на дрібні осколки з притупленими краями.

Ударостійким його називають за те, що воно витримує удар на вигин в 5-7 разів більше, ніж звичайне скло. Термостійкість і стійкість до перепадів температур вище в 2,5-3 рази.

Загартоване скло осколки

Слід пам'ятати, що після гарту скло не підлягає більше ніякій обробці, при спробі обрізати скло або просвердлити в ньому отвір воно розсиплеться на дрібні шматочки. Тому на загартування скло надходить уже з остаточними розмірами, обробленою крайкою і готовими Зенковать отворами.

Загартоване скло може виготовлятися з багатьох видів скляного матеріалу: прозорого і тонованого, матового і рефлективно (не плутати з рифленим склом! Рефлективне скло має покриття, що відбиває схоже на дзеркальне, але з меншою насиченістю, яке здатне обмежувати пропускання сонячного випромінювання і тепла, не впливаючи на природне освітлення).

Але є види скла, які не можуть бути загартовані - це візерункові (декоративні) скла, а також армоване скло.

Робота з загартованим склом вимагає майстерності і обережності. Найбільш вразливим місцем загартованого скла є його кромки. При монтажі конструкцій необхідно оберігати його торці від ударів, подряпин і інших пошкоджень.