Виготовлення металевих огорож

 Виготовлення металевих огорож- завершальний етап в оформленні могил. Щоб зберегти місце поховання ваших близьких від НЕ проханих «гостей» - тварин і просто випадкових перехожих, треба обов'язково замовити і встановити її.

Наша компанія має великий досвід в наданні подібних послуг і, звернувшись до нас, ви отримаєте саме те, що вважали за потрібне придбати для могили близької людини. Замовлена у нас огорожа на кладовищі буде міцною і красивою.

Качественная кованая оградка на могилу купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Види могильних огорож

Існує кілька варіантів таких виробів. Огорожа на могилу може бути:

Кам'яна. (Гранітний поребрик.) Це тип називають також гранітним цоколем. Виглядає такий виріб дуже виграшно, проте обов'язково слід підібрати його за кольором до пам'ятника, тоді вийде оригінально і красиво;

Металева - цей варіант найпоширеніший. Залежно від техніки виготовлення вони поділяються на зварні та ковані.

Зварні моделі - більш дешеві. Їх дизайн простіше, а ціна - набагато нижче. Виготовлення подібних варіантів не займе багато часу і не сильно «вдарить по кишені»;

Ковано-зварні. Виготовлення огорож таким способом - розумний компроміс. У цих виробах використовуються обидві технології. Отримане виріб буде досить оригінальним, але не дуже дорогим, як виготовлене за допомогою кування;

Огорожі з металу, для запобігання корозії покриваються спеціальними захисними покриттями з використанням передових технологій. Таке виріб не буде іржавіти і не втратить привабливості.

Для чого потрібно захищати місце поховання близької людини

могильна огорожа

Дуже багато людей, поховавши близьких, замислюються про оформлення надмогильного простору. Іноді огорожа не входить в плани, тому що не враховуються такі моменти:

Кладовище - досить відвідуване місце і не всі, хто туди приходять, поводяться належним чином. Могила без огорожі і хвіртки - це все одно, що будинок без паркану і воріт. Чи не огороджений могильний пагорб легко може стати об'єктом для ночівель сумнівних особистостей, які будуть турбувати спокій душі ваших близьких.

Без огорожі надгробок виглядає сиротливо і місце, де поховані ваші близькі справляє враження якогось незакінченого, всі інші його елементи «губляться»

Замовивши в нашій фірмі цвинтарну огорожу і встановивши її на могилі, ви подаруєте спокій душам ваших близьких, і об'єднайте всі елементи: пам'ятник, хрест, лавочку і т.д. в єдине ціле.