​В Єрусалимі закрилася головна визначна памятка

В Єрусалимі закрилася головна визначна пам'ятка

Головна християнська святиня Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закритий на невизначений термін. Про це повідомляє BBC.

У неділю, 25 лютого, туристи і місцеві жителі не змогли потрапити на територію Храму Гробу Господнього в старому місті Єрусалиму. Пізніше священнослужителі оголосили про те, що Храм закритий у зв'язку з введенням місцевою владою податків на церковну нерухомість.

Качественная резина пористая купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Коли відвідувачі зможуть знову відвідати святиню, залишається невідомим. За словами представників католицької і греко-православної громад, храм закрив свої двері на невизначений термін.

Щорічно пам'ятка, побудовану в IV столітті, відвідують сотні тисяч паломників і туристів. Згідно з повір'ям, Храм Гробу Господнього розташований на місці розп'яття Христа, його поховання і воскресіння. На території храму розташовано кілька монастирів, ряд допоміжних будівель і галерей. Серед головних експонатів храму - Сходи на Голгофу, Камінь Миропомазання, мозаїчне полотно, Кафоликон, Каплиця Адама. У 2017 році після реставрації було відкрито Кувуклия - місце, де і знаходиться Гроб Господній.

Відвідування храму до його закриття було безкоштовним. Туристам слід тільки дотримуватися дрес-код. У храм не допускалися відвідувачі в шортах, коротких спідницях, сорочках і футболках з коротким рукавом.