Утеплення фасадів квартир та будинківЦентр утеплення фасадів - команда професіоналів своєї справи, вже більше 12 років наші фахівці утеплюють зовнішні стіни в квартирах і котеджах по Києву та Київській області. Ще з самого першого дня по фасадних робіт ми поставили собі за мету виконувати якісне утеплення зовнішніх стін і тим самим заслужили гарну репутацію за відгуками наших клієнтів.

При виконанні фасадних робіт ми дотримуємося основних принципів:

Виконувати роботи за технологією
Використовувати тільки якісні матеріали
Дотримуватися термінів виконання робіт

Вы можете утеплить квартиру по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Такий підхід до роботи дозволяє тримати репутацію нашої будівельної компанії на високому рівні. Роботи з утеплення фасадів квартир і будинків мокрим способом, вимагають дотримання всіх норм і етапів утеплення, що дозволяє давати гарантію і з упевненістю стверджувати що ефект економії на опаленні і збереженні тепла в будинку буде максимальним. Саме мокрий спосіб дозволяє зробити теплий будинок не тільки економним в опаленні, а й з красивим зовнішнім виглядом. Для обробки утеплених стін використовуємо акрилові і силіконові штукатурки, мінеральні штукатурки з подальшим фарбуванням фасадною фарбою, мозаїчні штукатурки (байрамікс). У період підвищеного попиту на дану послугу, істотно зросла і пропозиція по будівельним матеріалам для зовнішніх робіт від виробників. Пропоную своїм клієнтам роботи з урахуванням матеріалів, ми вибираємо тільки якісні й перевірені матеріали, що дозволяє давати максимально велику гарантію на утеплення фасадів за доступними цінами. Завдяки налагодженій роботі з постачальниками у нас є можливість запропонувати різні варіанти комплектації системи утеплення мокрим способом: економ, стандарт, преміум. Будьте уважні, тому що не всі виконавці цих послуг можуть економити на матеріалах і тому економлять на якості. По справжньому теплий будинок отримує кожен наш клієнт з істотною економією особистих коштів і часу.

Ми виконуємо утеплення фасадів будинків, котеджів квартир по Києву і Київській обл. Багато хто задається питанням, як заощадити на опаленні? Ми радимо Вам перевірений спосіб, зробити утеплення квартири або будинку пінопластом мокрим способом. Як відбувається процес утеплення квартир пінопластом ТМ «Сонанти», ТМ «Століт», що не застосовуємо для утеплення зовнішніх стін стиродур. Найперше з чого начіаеться процес це грунтовка стін вашої квартири або вашого будинку, після чого проводиться приклеювання листів пінопласту ПСБ С. Коли пінопласт вже приклеєний до стіни, його фіксують дюбелем, кількість Дубеля на квадратний метр утеплення становить 5-6 штук. На наступному етапі виконується нанесення армуючого шару з використанням армуючої сітки 145 чи 165 щільності. Самий завершальний етап в утепленні квартири це фарбування. Колір фарби для зовнішніх стін квартири ми рекомендуємо вибирати постільний під колір стін висотного будинку. І вже в першу зиму з утепленими стінами ви відчуєте різницю, як в комфорті, так і в економії коштів вашого теплого будинку. Утеплення фасаду допоможе вам зберегти тепло вашого будинку, а наші лояльні ціни на утеплення допоможуть вам значно заощадити. Якщо у вас вже виникло питання про утеплення вашої квартири в Києві, рекомендуємо вам звертатися до професіоналів з досвідом роботи в даній сфері, тому що від цього буде залежати якість самого утеплення. Остерігайтеся недобросовісну виконавців які не дотримуються технологію. Дізнатися ціну на утеплення квартири в Києві можна зателефонувавши до нас, і ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені. Ми працюємо з пінопластом ПСБС Сонанти, Століт різної товщини і сухими сумішами Anserglob, Полімін, Бауміт, Ceresit (Церезіт) тому і готові давати гарантію на утеплення фасадів. Ціна на утеплення фасаду прямо залежить від побажань замовника і площі виконання робіт.