Укоси для пластикових вікон
Після завершення монтажу віконних профілів необхідно виконати деякі додаткові декоративні роботи, зокрема - встановити укоси і якісний підвіконня.
Крім необхідних естетичних складових, їх установка вимагає високої точності і виробляється з використанням різних технологій в кожному конкретному випадку. Технології та матеріали для їх виготовлення бувають декількох видів: штукатурні, гіпсокартонні, пластикові.
Укоси для пластикових вікон з штукатурки
Вартість такого матеріалу як штукатурка і самих робіт по установці обходиться набагато дешевше, ніж в двох інших випадках. При цьому слід врахувати, що, маючи певні навички в роботі маляра, можна зробити такі роботи самому, використовуючи тільки якісні матеріали.
Однак необхідно відзначити і деякі недоліки:
Така обробка вимагає досить великої кількості часу, так як процедуру необхідно повторювати кілька разів, чекаючи ретельного висихання попереднього шару.
Роботи необхідно проводити дуже акуратно, щоб не подряпати і не деформувати профіль конструкції.
Наявність в такій обробці матеріалів від різних виробників може негативно позначитися на якості - суміш може розтріскуватися і відшаровуватися.
Киев - диплом недорого без проблем и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.
Укоси з гіпсокартону
Роботи по установці укосів на пластикові вікна з гіпсокартону дещо втратили популярність, але теж застосовуються. Основна причина зменшення попиту - складність і тривалість монтажу. Цей вид робіт зручний тоді, коли стіни в приміщенні виконані з цього ж матеріалу, а оздоблювальні роботи ще не починалися.
Гіпсокартон - матеріал жорсткий і має прекрасні теплоізолюючі властивості. Вибираючи для обробки пластикових вікон саме його, можна отримати можливість додаткового утеплення приміщення. І це, звичайно ж, є безсумнівним плюсом.
При обробці укосів конструкцій гіпсокартоном слід пам'ятати, що цей матеріал схильний до деформації від вологи і вимагає періодичної профілактичної фарбування. При виконанні установки таких виробів, між ними і стіною може утворитися небажаний повітряний простір. Це буде сприяти накопиченню і випаровуванню вологи.