Технології PDR

Технологія грунтувалася на видаленні градових і невеликих вм'ятин на кузові автомобіля, а потім переросла в більш потужну технологію видалення різних вм'ятин без порушення покриття кузова автомобіля. Цьому сприяло і застосування більш тонких металів в автомобілебудуванні, і поява фарб які стали більш пластичними і твердими. Процес здійснюється за допомогою спеціального інструменту, що володіє високою якістю. (В народі його називають ключками або гачками.)

Профессиональная рихтовка без покраски киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дія проводитися з внутрішньої сторони деталі і бачити інструмент не можливо. Тому для контролю застосовуються спеціальні лампи, які допомагають бачити вм'ятину і інструмент в роботі. Натискаючи, майстер піднімає вм'ятину, домагаючись, за допомогою навичок і знань, вирівнювання поверхні. З боку це виглядає просто, але на ділі вимагає від майстра гострого зору, терпіння, досвіду і знань. Досвідчений майстер вм'ятину розміром з копійчану монету може видалити приблизно за двадцять секунд, понад здібностей тут не потрібно. Зовсім інакше йде справа при роботі з вм'ятинами великого розміру, неправильної форми, на ребрі та інших непростих вм'ятини. Тут багато вже залежить від досвіду майстра, правильного підходу при роботі з вм'ятиною, виборі техніки та інструменту.

Якщо не можливо вм'ятину вирівняти ключками застосовують клейову систему ремонту. Вона полягає в тому, що на ділянку вм'ятини, (наприклад стійка, дах) приклеюють грибок, на спеціальний клей, і використовуючи інструмент підносити його разом з металом, витягаючи вм'ятину.

Опуклі частини метала забивають за допомогою спеціального пластикового олівця (щоб не пошкодити фарбу) і молотка.

Видалення вм'ятини проводиться дуже ретельно, контролювати необхідно кожен міліметр вм'ятини. Одне не вірне рух може привести до необоротних наслідків - розтріскування покриття, і необхідності фарбування. Майстри, які займаються якісним ремонтом, проходять спеціальне навчання, так як самостійно освоїти технологію на належному рівні, просто спостерігаючи зі сторони не реально. Як правило самоучки роблять багато помилок тим самим підриваючи впевненість людей в можливості такого ремонту взагалі.

При професійному підході, ремонт не залишає ніяких видимих оку дефектів, а PDR технологія ефективний і швидкий метод ремонт кузова автомобіля.