Район Сан Гарвасі

В районі Сан Гарвасі знаходяться кращі приватні школи, найзнаменитіші ресторани і дорогі апартаменти Барселони. Тут селяться заможні барселонци, а квартал відноситься до частини міста, відомої під загальним назвою Верхня зона (Zona Alta). Якщо вам набрид туристичний Старе місто з натовпами хіпі, неформалів і ароматами марихуани, вирушайте в Сан Гарвасі, щоб розмірено провести день в оточенні добре одягнених каталонців.

Отель Grand More. Отдых в затоке - Одесская область отдых затока 2017 получите незабываемое удовольствие по приемлемой стоимости.

Кафе на розі відомого в цій зоні парку Туро зовні нагадує одне з класичних паризьких кав'ярень - тут є затишна невелика веранда, де місцеві жителі проводять час за чашкою кави або келихом риохи. Тут варять хорошу каву і приносять до нього смачну свіжу випічку. На цій веранді приємно присісти і поспостерігати за мешканцями інший, не туристичної Барселони: будь то шістдесятлітню дама, що пливе на укладку в сусідній салон, або няні-філіппінки, які ведуть дітей на прогулянку в парк.

Невеликий магазин, в якому продають одяг зі середземноморським ухилом - все яскраве і легке. Прикраси зроблені в улюбленому іспанцями стилі: тоненькі браслети і підвіски з металу, срібла і різнобарвного бісеру, тендітні кільця і модні кольє на мексиканський манер. Крім того, тут є лімітовані лінії парфумерії і божевільні бавовняні палантини на будь-який смак - саме такі найкраще пов'язувати на голову, як східний тюрбан, і відправлятися на музичний фестиваль.

Продуктовий магазин прямо біля входу в парк Туро, головне достоїнство якого - величезний фруктово-овочевий відділ. Тут можна взяти з собою вже нарізаних і упакованих сезонних фруктів і відправитися на пікнік на найближчій галявині.