Побудувати будинок з бруса?

Побудувати будинок з бруса - відмінна ідея. Але насамперед необхідно вирішити: будувати будинок з бруса або з колоди. За способом укладання зрубу і будинки з бруса і зруби будинків з колоди дуже схожі. Однак зовнішня відмінність набагато помітніше: у будинку з бруса рівні гладкі стіни, а у зрубу з колоди стіни для досягнення рівної поверхні доведеться обробляти і всередині і зовні. Проте при всій видимій простоті, будівництво будинку з бруса краще довірити професіоналам, щоб уникнути витрат на передчасний ремонт.

Как правильно применять сроки исковой давности в суде и наречия вы сможете узнать на нашем сайте.

Будинок з бруса буде міцним і надійним, якщо подбати про якість вихідного матеріалу. Також слід уважно спостерігати за точним припасуванням бруса в стінах, щоб уникнути появи щілин в стінах і підлозі, для щільності стиків.

Зруб будинку з бруса складається на подобу дитячого конструктора: завдяки прямокутному або квадратному перетину матеріал витрачається економічно, стіни виходять рівними, обрізків не залишається. Для оптимального співвідношення ціна - якість слід вибирати необхідну ширину бруса. Її визначають виходячи з призначення майбутньої будови. Наприклад, для дачного брусового будиночка можна вибрати неширокий матеріал, це заощадить кошти. Якщо ж ви будуєте особняк з бруса для постійного проживання, необхідно вибирати брус широкого перетину, щоб в будинку було тепло у найлютіші морози.

Зазвичай будівництво будинку з бруса займає трохи менше часу, ніж збірка будови з колоди. Але в разі зі зрубом з колоди може не знадобитися декоративне оздоблення, а ось будинок з бруса необхідно ретельно обшити усередині і зовні для додаткового утеплення і додання міцності будовою. Також для будинку з бруса важливо дотримуватися герметичність з'єднань стиків. Якщо кути будинку погано утеплити, через них може видувати тепло, що дасть тільки неприємний ефект прохолоди в будинку, так і на міцність будови погані стики впливають негативно. Зараз при будівництві будинку з бруса є можливість додатково захистити матеріал від передчасного руйнування. Своєчасна обробка зрубу будинку з бруса антисептиками, антипіренами допоможе продовжити термін його служби.