​Інфрачервоні обігрівачі. Їх види та переваги

Вибираючи обігрівач, сучасний покупець незмінно стикається з важким питанням: що вибрати - якість або ціну, дизайн або потужність. Здається, виходу немає, і доведеться чимось жертвувати. Але інженерна думка не стоїть на місці. Сьогодні є можливість знайти економічні та високотехнологічні варіанти. Інфрачервоний обігрівач якраз і є одним з таких варіантів. Ця техніка прийшла до нас з 80-х років, на відміну від країн Європи і Америки, де покупці вже давно оцінили переваги цих обігрівачів, в Росії ця техніка тільки починає набирати обертів.

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Інфрачервоний обігрівач - це в принципі будь-яке тіло, яке випромінює в навколишнє середовище тепло. Принцип роботи інфрачервоних обігрівачів збігається з принципом роботи більш габаритного обігрівача - Сонця. Приєднаний до стелі або стіні інфрачервоний обігрівач випускає випромінювання, яке нагріває знаходяться в приміщенні поверхні і предмети. Поверхні віддають приміщенню тепло і нагрівають повітря.

Інфрачервоні обігрівачі можуть обігрівати все приміщення будь-якого типу. Так, наприклад, для побутових приміщень (спальня, дача, котедж, офіс, тераса, дитячий) підходять невеликі малопотужні обігрівачі. Для промислових приміщень ідеальні будуть інфрачервоні обігрівачі великих потужностей. Крім того, монтаж обігрівачів в таких приміщеннях повинен здійснюватися тільки фахівцями, а також необхідно враховувати спеціальне розташування обігрівачів.

Види інфрачервоних обігрівачів

Так як специфіка роботи інфрачервоних обігрівачів досить технологічна, прилади можна використовувати і в нестандартних умовах: в громадських приміщеннях, місця утримання тварин, а також приміщення з високою вологістю (лазні, ванни, сауни). Залежно від місця розташування можна виділити настінні, стельові і підлогові обігрівачі. Залежно від типу випромінювача і типу конструкцій виділяють галогенові, карбонові та дизельні обігрівачі. Випромінювач галогенових обігрівачів - галогенова лампа, яка працює в інфрачервоному діапазоні. Карбонові випромінювачі складаються з карбонового (углеродосодержащего) волокна, яке знаходиться в кварцовою вакуумній трубці. Дизельні обігрівачі працюють за допомогою дизельного палива, а газові - за допомогою зрідженого газу.

Потужність обігрівача визначають джерело випромінювання, конструкція і призначення: для того, щоб обігріти невеликі приміщення, досить буде обігрівача, потужність якого становить 300-1200 Вт; промислові приміщення необхідно обігрівати обігрівачами, потужність яких 3000-33000 Вт. Висота обігрівачів залежить від розмірів приміщення: для побутових приміщень висота дорівнює 1,8 3 метрам, для приміщень промислового типу - 5-15 метрів.

Хоча інфрачервоні обігрівачі можна назвати найбільш безпечними приладами, не можна забувати про прості правила експлуатації: монтаж повинні робити тільки кваліфіковані фахівці, а при установці необхідно проводити заземлення. Крім того, необхідно, принаймні, раз на рік проводити профілактичні роботи, а саме перевіряти, наскільки справні контакти в електричному кабелі.

Переваги інфрачервоних обігрівачів

До основних переваг цих обігрівачів відносяться наступні: вони економічні, не сушать повітря, підвищують комфортність, зменшують можливість виникнення конденсатів, не викликає циркуляції повітря в приміщенні, не дозволяє відволожуватися приміщенню, не спалюють кисень. Крім того, вони дають можливість прискореного прогрівання приміщення, а також зонального і точкового обігріву.

Одним з найбільш важливих переваг є, звичайно, ціна. Це дуже вигідний і економічний вид обігрівачів. Купити його можна приблизно за 2000 рублів. А ціна інфрачервоних обігрівачів для промислових приміщень може становити кілька десятків тисяч рублів.