Дошка для підлоги - яка краще

При будівництві будинку або його ремонту необхідно використовувати якісні будівельні матеріали, які дозволять значно продовжити термін експлуатації об'єкта. Дуже важливо при будівництві вибирати якісні матеріали для підлоги, адже на дану поверхню завжди проходитися найбільше навантаження і підлогу дуже схильний до механічних пошкоджень.

Підлогове покриття є візитною карткою будь-якого приміщення, так як за допомогою статі можна задати стиль і інтер'єр приміщення. Але якщо ви віддали свою перевагу дерев'яній підлозі вам знадобитися знати, як необхідно вибирати дошку для підлоги.

Вибір - підлога дерев'яна

Зарагистрируйтесь на бирже юбит и деньги потекут к Вам рекой.

Виробництвом якісних пиломатеріалів для будівництва сьогодні займається компанія "Дошки Тут", яка надала можливість всім покупцям купувати надійну продукцію за доступною вартості. При виборі дошки для підлоги необхідно розуміти, що її зовнішній вигляд ще нема про що не говорить, однак дуже важливим є кількість сучків, неприродний колір і якість паза для з'єднання. Для настилу чорнової підлоги не варто купувати добірну дошку, в цьому просто немає сенсу. В такому випадку дошка підлоги не повинна мати серйозних вад.

Якщо ж ви все-таки вибираєте дошки для настилання чистового статі, то тут знадобитися підійти відповідально і грунтовно. При виборі дошки для чистового статі необхідно в першу чергу орієнтуватися на ГОСТ, який вказує на те, якою має бути статева дошка. Однією з найважливіших характеристик є стабільні розміри вироби та геометрія. Такі дошки повинні володіти якісною замкової системою, також поверхню дощок повинна бути рівною, без видимих вад і дефектів. Також варто звернути увагу на те, що дошка для підлоги повинна мати певний рівень вологості і бути товщиною не менше 35 мм.

Дошка для підлоги, яка виготовляється компаній "Дошки Тут" відповідає всім стандартам і нормам і все це завдяки виробництву продукції на надточному сучасному обладнанні. При виборі дошки для підлоги необхідно чітко знати призначення приміщення і його функціональність. Також дуже важливим є вибір вироби в залежності від сорту деревини. Більш точну і грамотну інформацію при покупці дошки для підлоги завжди зможуть надати фахівці компанії. Багаторічний досвід і відповідальний підхід до організації виробництва дозволив компанії забезпечити стабільний розвиток і велику кількість клієнтів. Продукція від компанії завжди має високу якість, що підтверджується сертифікатами.