​7 не самих відвідуваних країн світу

Сомалі

Про популярні туристичні курорти знають навіть ті, хто і сам нікуди не їздить. А ось про найпопулярніші країни для відпочинку знає далеко не кожен. Якось ми вже писали про гірші країни для відпочинку, але гірші ще не означає самі непосещаемие, тому непогано б розкрити і цю тему.

7. Туркменістан.

Кількість туристів за рік: 8000. Вже немає диктатора Сапамурата Ніязова, який закрив всі лікарні і називав місяці року в честь своїх родичів, але країна як і раніше залишається непосещаемой. Отримати візу в цю країну досить складно, а самостійно подорожувати по країні практично неможливо. У будь-якому випадку, туризм в Туркменістані останнім часом активно розвивається і, швидше за все, незабаром Туркменія вилетить з рейтингу непопулярних країн.

6. Молдова.

Кількість туристів за рік: 7000. Республіка Молдова - це найбідніша країна Європи, а архітектура в столиці більше нагадує кам'яне гетто. Зате сюди не потрібна віза і можна швидко і зручно доїхати. При всьому при цьому, тут абсолютно немає ніякої туристичної інфраструктури, так що мандрівникам тут робити просто нічого.

5. Маршаллові острови.

Кількість туристів за рік: 6000. У багатьох жителів Європи і США назва цих островів асоціюється з ядерним полігоном атол Біікні, розташованим тут. На цьому полігоні було проведено близько 23 ядерних вибухів, тому рівень радіації тут під великим питанням. Крім того, певну роль грає віддаленість островів. Але, не дивлячись на загрозу опромінення радіацією, деякі туристи екстремали приїжджають сюди заради мальовничих тихоокеанських видів і коралових рифів.

4. Кірібаті.

Кількість туристів за рік: 3900. Сама по собі ця країна роздроблена на велику кількість маленьких островів в Тихому океані, не кажучи про те, що дістатися сюди дуже непросто через віддаленість цих островів. До слова, місцевий острів Різдва став відомий у всьому світі в 1999 році як перше місце на землі, яке увійшло в нове тисячоліття на свято нового року. Тому острів Різдва - це відмінний варіант для нестандартної зустрічі нового року за кордоном. На ньому ви зможете зустріти його раніше за всіх інших людей на Землі.

3. Тувалу.

Кількість туристів за рік: 1100. Це справжній райський острів, але через його віддаленості туди літає тільки єдиний і дуже дорогий авіарейс з Фіджі - це і є основною причиною непопулярності Тувалу, беручи до уваги його невеликих розмірів.

2. Сомалі.

Кількість туристів за рік: 500. Про сомалійських піратів не чули хіба що в тайзі. Постійні війни і галасливі перестрілки не дадуть туристам спати ночами, не кажучи про необхідність витратити пристойні гроші на придбання пари автоматів для самозахисту. Але сюди варто з'їздити для того, щоб потім своїм знайомим розповідати про те, як втікаючи від чергової банди, ви відстрілювалися з вікна відлітає додому літака.

1. Науру.

Кількість туристів за рік: 200. Науру - найменша республіка в світі. Зауважте, не країна, а республіка, як відомо найменша держава - це Ватикан, але розміри Науру просто не дозволяють залучити сюди багато туристів. Крім того це єдина держава не має столиці. Так що якщо ви любитель колекціонувати штампи в паспорті, то для вас було б непоганою ідеєю відзначитися і в цій острівній країні.