​Якісний ремонт балкона

В даний час північна столиця Росії активно забудовується житловими будинками, які відрізняються один від одного класом і плануванням. Багато щасливих володарів такої житлоплощі цікавлять як загальний ремонт квартири в новобудові, так і ремонт окремих приміщень, наприклад, ремонт суміщеного санвузла під ключ або ремонт балкона.

У скільки обійдеться ремонт, буде залежати не тільки від планування і площі, а й від його класу.

Таке нежитлове приміщення, як балкон або лоджія, найчастіше використовується, як сховище для різноманітних старих речей і консервації. Для тих, хто придбав квартиру в новобудові, гостро стоїть питання про те, скільки буде коштувати ремонт балкона.

Качественная лед уф лампа купить по самой вігодной стоимости на сегодняшний день.

Ремонт балконів і лоджій 

У нашій компанії можна замовити ремонт під ключ. При цьому всі ремонтні роботи, які пропонують наші кваліфіковані фахівці, відповідають всім сучасним технологіям і стандартам. Компанія пропонує провести ремонт балкона за дуже вигідними для північної столиці цінами. На всі роботи надається гарантія.

Можливо буде замовити кілька видів ремонтних робіт, в тому числі:

засклити балкон холодним, теплим або безрамним способом;

утеплити не тільки балконний приміщення, а й підлогу, стелю і стіни;

обшити балкон сайдингом.

Ціна ремонту балкона буде прямо залежати від того, в якому стані знаходиться балкон. Велике значення мають переваги клієнта, а також, буде проект типовими або індивідуальними. Також, вартість ремонту залежить від типу новобудови, в якій є балкон. Ціни ремонту балкона під ключ також пов'язані з вартістю застосовуваних будівельних та оздоблювальних матеріалів. Велике значення має площа приміщення, категорія оздоблювальних робіт і необхідність предчистовой обробки.

Кожен балкон не схожий на попередній, тому вартість його ремонту буде переплетена з побажаннями кожного окремо взятого клієнта!

Ремонт балкона під ключ

У деяких випадках доведеться виконати капітальний ремонт, за який фахівці нашої компанії візьмуться із задоволенням.

Капітальний ремонт балконів і лоджій під ключ допоможе:

відновити плити під балконами;

гидроизолировать їх;

демонтувати старі скла і рами;

провести теплоізоляцію;

здійснити зовнішню або внутрішню обробку декоративного характеру.

Перед тим, як почати ремонт лоджії, фахівці нашої компанії оцінять її загальний стан, щоб визначити, які саме роботи будуть потрібні. Складається максимально прозора кошторис, кожен пункт якої обговорюється з клієнтами. Ціна ремонту лоджії буде прямо залежати від усіх побажань, висловлених замовником, а також, від обсягу виконаних ремонтних робіт. Можливий не тільки попередній прорахунок кошторису, а й візуалізація майбутньої лоджійной конструкції в режимі 3D.

Для кожного нашого клієнта пропонується ремонт лоджій під ключ, ціна якого приємно здивує.

Компанія гарантує:

проведення робіт у відповідний час;

неухильне дотримання всіх побажань клієнта;

застосування якісних матеріалів;

надання гарантій на всі виконані роботи.