​ВСЕ ЩО ДУШІ УГОДНО: МАГАЗИНИ СІДНЕЯ

Від рідкісного крафтового пива до рідкісних журналів - в Сіднейських магазинах можна знайти все.

Mao and More

Ось уже двадцять років, як власники скуповують китайські антикварні непотрібності, які самі китайці благополучно викинули на задній двір. Якщо ви давно шукайте сережки династії Чинг, вони вас чекають тут.

Seasonal Concepts

Сюди можна приходити як в музей, щоб побродити між запорошених експонатів. Тільки, на відміну від музею, з кута за вами спостерігаємо не бабуля в червоному піджачку, а голова колись живого жирафа. Купіть пару непотрібних блюдець, чайник з товстими ангелами і парадну форму пілота. А для найулюбленішою подруги - опудало лисиці.

Двери межкомнатные Купить в Киеве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Crown Street Grocer

В цей гастроном необхідно зайти, в першу чергу, за збіркою рецептів з вулиці Краун-стріт. На цій вулиці сотня кафе, ресторанів і барів всіх кулінарних напрямків, і книга дає відмінне уявлення про основні тренди, від каррі до рисового бургера. Ще тут каву на винос із зерен Campos і овочі-фрукти в високих бочках.

The Corner Shop

Тут можна вдосталь попорпатися в скарби від міжнародних і, головне, австралійських дизайнерів - Anna & Boy, Ellery, Friedrich Gray, Josh Goot, Therese Rawsthorne, Tina Kalivas, Willow, Yeojin Bae. Іноді в магазині також продається душевний, але дорогущий вантажу.

Just William Chocolates

Трюфелі, шоколадні цукерки з начинкою і без, фігурний шоколад і торти - все ручної роботи. Цей магазин відомий своєю шоколадною магією в чарівної упаковці з 1984 року. Так що, якщо день не задався, знайте, де заїсти образу.

Cara & Co

Сіднейська версія бутика з московського винзаводу. Скляні прозорі стіни, лави лейблів з Японії і Південної Кореї і ресторан, сезонне меню якого прилітає складати шеф-кухар з Антверпена. У Сіднеї концепція магазину справляла враження: менеджер гордо розповідала кожному гостю про далеку снігову Росію і то, як вона несподівано впливає на австралійську фешн-індустрію.

Holy Kitsch!

Фріда Кало, Південна Америка, День Мертвих. Магазин закуповує свої картини, різнокольорові черепа, статуетки та хрести з Фрідою у незалежних художників і дизайнерів в Мексиці і Перу і підтримує виключно принципи справедливої торгівлі. Досить везти магнітики, купите в якості сувеніра скелет у весільній сукні.

Dan Murphy's Bottle shop

Мережа алко-складів, в яких є все. Наприклад, рідкісне крафтового пиво: Stone and Wood Pacific Ale, Murray's Whale Ale, Mountain Goat Steam Ale. Або гарне і доступне австралійське вино: Hardy's Oomoo Shiraz ($ 15) або Oyster Bay Sauvignon Blanc ($ 16). Ну, або огидний на смак, але вироблений в Австралії, і тому обов'язковий до дегустації ром Bundaberg.