Вєтнам

Такого В'єтнаму ви точно не очікуєте: хмарочоси, руфтопи, суперкари і шопінг, гідний уваги найвимогливіших модників. Цей галасливий, божевільний місто по початку викличе обурення, але вже через день ви станете частиною його хаосу і навіть відчуєте себе тут гармонійно.

Вы можете арендовать банкетный на 10 человек по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Порада: дістатися з аеропорту до готелю найзручніше буде на таксі. Довіряти можна машинам з логотипами Vinasun і Mailinh.

Почати знайомство з містом варто з Чекіна в розкішному готелі: зануритися в азіатську культуру у вас буде можливість буквально на кожному кроці, а от заснути без караоке під вікнами навряд чи. Ідеальний варіант для тих, хто хоче побалувати себе вражаючим видом на місто за сніданком / обідом / вечерею, а також під час пробіжки в фітнес-залі та коктейлів у басейну.

Збирайтеся з думками і вирішуйте вийти на прогулянку по божевільному і гучній місту. Прямуйте в сторону легендарного Rex Hotel на обід в Rooftop Garden - один з кращих барів Південно-Східної Азії, який увійшов на думку Newsweek Magazine в список 1000 місць, які варто побачити, перш ніж померти. Насолоджуйтесь видом на шумлячий внизу місто, а на десерт побалуйте себе чим-небудь блискучим в одному з бутиків Аркадії першого поверху.

Вийшовши з Rex Hotel прогуляйтеся уздовж дивовижною по своїй красі мерії; пройдіть повз місцевого Нотр Дама; зайдіть на книжковий ринок, купіть приголомшливі листівки і вирушайте на центральну пошту (це буквально за рогом): підпишіть їх, забруднити клеєм, але таки нанесіть все все все марки і відправте близьким і коханим в різні країни!

Через пару годин прогулянки по місту єдине чого вам захочеться - втекти звідси подалі. Але краще вище. Наприклад, на оглядову вежу. Вона знаходиться в хмарочосі, який видно звідусіль. За задумом архітектора будівлю нагадує форму національної квітки В'єтнаму - лотоса - і символізує енергію і прагнення до зростання його народу. Підніміться на 50 поверх і подумайте про що-небудь особливо надихає. Стоячи перед списком 10 найвищих хмарочосів світу, згадайте види тих, де вже встигли побувати і виберіть наступний напрямок для подорожі.